Pri orále ma napína na zvracanie

pussykiller

moja mama ma tiez taky problem lebo ked jej ho jebnem do papulky oblize mi gulky uz mi davno stoji trtkame sa v hnoji ked ju davam do analu tak take modriny ktore jej olizujem ale vraTME sa k teme mam ho velky kappa123

mataaa

ahojte možem sa spytat normalne ho spravim až dokonca a ked začne strieka tak ma napne ale potom to pohode zližem sneho neviete mi poradit prečo ten prvy krat ma tak napne ? dakujem

harmony

No, celkom zaujímavé je toto fórum a ešte viac jeho prispievatelia.
Babetta,

*****************************
Ak na teba tlaci, nie je to laska. - Ano aj Nie. Mladosť - sexuálny apetít-zástava myslenia.. :-)
*****************************
Kedysi oral robili len prostitutky. - pokiaľ si toto myslela vážne, tvoje IQ veru na bežný priemer ani len nedovidí. Ale áno, boli takí, ktorí iba v tme a pod paplónom...
*****************************
Mimochodom, nedavno sa moji zenati kolegovia spolocne cudovali nad tym, ze manzelky "to uz nechcu robit"...
Hehe, nemusia. Nemusia. Som zvedava, kedy im svitne.
- no babetta, poviem Ti malé tajomstvo. Vzorka 2 chlapov plus Ty sama nie ste reprezentačná vzorka spoločnosti. Na druhej strane ľutujem Teba aj Tvojho partnera/muža etc. Žit s niekým v klamstve a robiť niečo čo sa mi hnusí až nakoniec sa dočkáš dňa, keď môžeš si dovoliť zahlásiť "a dosť" je totálnym ponížením samej seba a aj partnera. Pretože nechať sa uspokojiť tak, že ten druhý sa každú chvíľu pogrcia by aspoň v mojom prípade bolo pod moju úroveň. Moja žena je preto mojou ženou, pretože jej sloboda, spokojnosť a šťastie je aspoň pre mňa podmienkou vzťahu. Pochopiteľne, určité krízové momenty nastanú všade. Nie však natrvalo. Ani dlho....

babetta

Suhlasim s Leelou333.
Ak na teba tlaci, nie je to laska.
Kedysi oral robili len prostitutky.

Teraz sa zeny predvadzaju ako dracice, a vacsinou nie su take. Su zmagorene. Kedysi zasa predstierali chlad a cudnost, lebo sa to v spolocnosti povazovalo za spravne, bolo to proste v mode.

Mimochodom, nedavno sa moji zenati kolegovia spolocne cudovali nad tym, ze manzelky "to uz nechcu robit"...
Hehe, nemusia. Nemusia. Som zvedava, kedy im svitne.

babetta

Davivy reflex jereflex, nezvyknes si, posdobne ako kasel, kychnutie - ak receptory zacitia dotyk (teleso, sekret) tak spustia reflex.
Jednoducho - ak mu uz chces az tak velmi urobit radost - pusti ho len potial, pokial ti to nevadi. Ak to nebude respektovat, nepremahaj sa, ovracaj ho.
Najlepsie je mat partnera, s ktorym robis len to, co naozaj chces.

kaja....

ja si dávam tuhý cukrík do úst niekam nabok a potom ma nedávi :))

a jeho ten pepermint ešte viac vzrušuje, lebo ho to studení a štipká :))