Reinkarnacia, my vsetci mame za sebou minule zivoty.

Príspevok v téme: Reinkarnacia, my vsetci mame za sebou minule zivoty.
Aisha5

Prace som videla skutocny pribeh o dvojrocnom chlapcovi, ktory tvrdil, ze bol pilot v druhej svetovej vojne. Toto sa stalo teraz v roku 2007 a chlapcek je uplne normalny a inteligentny... Ked mal chlapec dva roky, tak zacal mavat hrozne nocne mory a krical kazdu noc ako o zivot. Bol skruteny do polohy, lezal na chrbte a kyval rukami a nohami tak, akokeby bol niekde zatvoreny a nemohol vyjst. Po troch mesiacoch raz v noci, ked sa vsetci zobudili na krik, tak im sam od seba povedal, ze je zatvoreny v horiacom lietadle a nemoze vyjst. Nato sa otec opytal, ze kde sa to deje a chlapec nato, ze v Japonsku a je pilot. Otec sa ho opytal, ze ako vie, ze je v Japonsku, chlapec na to, ze z vlajky v lietadle a lietadlo spadlo po odstreleni vojenskou stihackou. A este povedal, ze stale vzlietali z lode NATOMA a bol tam aj sjednym pilotom menom Jack Larson. Tak to vsetko preverili a ten pilot aj ta lod SKUTOCNE existovali... Mama toho chlapceka hovorila, ze od narodenia sa hral iba s lietadlami, a ked zacal rozpravat, tak im opisoval presne, z coho sa sklada lietadlo - odbornymi nazvami... Cela jeho rodina a odbornici nemali ineho vysvetlenia, iba ako reinkarnaciu, ze dusa pilota sa znova narodila... A to najlepsie je, ze chlapec ma teraz 5 rokov a nic si uz nepamata, ziadny minuly zivot, nic, Dialo sa to iba ked bol este babo... Ja verim na reinkarnaciu. Po smrti sa znova narodime, ci uz ako v ludskej, alebo zvieracej podobe, zena, alebo muz, moslim, alebo krestan, stastny alebo tyrany. Verim, ze kazda dusa si musi prejst vsetkym. Alebo, ako sa chovame teraz, tak nam aj bude nadelene v buducom zivote... Aky mate nazor vy? Zazili ste nieco alebo videli ohladom reinkarnacie? A mozete si vyhladat aj na internete o tom chlapcovi, vola sa James Leininger...

anjelik*

Lulita, bohužiaľ, život ako taký je večný, ak si sa raz ako forma života zrodila, nikdy nezanikneš. Zaniká iba sebavnem...to znamená, že zomieraš, ale to je iba dočasu, vždy znovu a znovu ťa zachytí nejaké telo..nejaká dieťaťa chtivá matka a ty si tu znovu. A áno, reálne sme otroci...keďže sa nerodíme dobrovoľne a vedome. :o) Jediné šťastie je, že si to predtým nepamätáme, lebo ešte len potom by tu bolo tých * zdeptatných*. :o)))) V minulom živote cárice a teraz * slečny z ulice * :o)))))

vinea

Sejla....pred tými vyše 10-timi rokmi nebol ešte taký podvodnícky boom ako je tomu teraz so samými kvázi veštcami liečiteľmi kartárkami atd atd :D
A to bol muž mojej kolegyne a nebral za to nič ;-)
A zas ja sa v týchto sférach kruhoch pohybujem už dosť dllllho aby vedela, či niekto je podvodník alebo nie ;-)

Lulita

no ktovie, ako to cele je a kolko tých zivotov mame za sebou a kolko pred sebou...niekedy ma to desi, stale odznova zit, sme trosku ako otroci v tomto nie? co ked clovek povie, ze uz nechce zit ziadny zivot, moze vobec?

vinea

doubledog :)

Veď ja to brala ako zábavu :) aaale zas...nikdy nehovor nikdy ;-)

Už mi v minulosti vykladal jeden odborník na tieto veci minulosť a čo som tu teraz napríklad nedopísala....tak to sedelo trošku s týmto výkladom :)
Proste zhoda ako som umrela, nakreslil mi vtedy znak čo som mala mať v erbe atd atd a to bolo už pred vyše 10r čo mi ten výklad robil :)
A zas ja už bola od malička iná :D nie zrovna "trafená"....ale proste iná a toto fakt človek berie ako "prestupnú" stanicu....myslím tento pobyt tu :-)

vinea

Tak trošku na odľahčenie :)
Robkala som si práve minule taký test ohľadne minulosti a vyšlo mi:

V minulom živote si bola princezná
Narodila si sa v roku 1578 v Newcastle. Bola si rebelantská princezná s neskrotenou vášňou po láske a dobrodružstvách. Vo svojom voľnom čase si milovala objavovať okolité lesy a šermovanie. Bola si silná a nestarala si sa, čo si o tebe ostatní myslia. Najviac zo všetkého si neznášala robenie vecí, do ktorých si bola nútená.
Bola si veľká osobnosť so silným duchom a pravdepodobne máš silného a dobrodružného ducha aj dnes....atd atd :)

Sejla

anjelik diky za názor:) No ja neviem, čo si mám o tej aure myslieť, keďže o tom mám málo naštudované, každopádne máš pravdu v tom, že je to zábava a netreba všetky veci brať smrtelne vážne:)) Ale je fajn nechať sa inšpirovať.
A čo je podstatné v živote pre mňa je žiť si po svojom a naplno.

dharma

Ahojte.. :)
som rada že sa v dnesnej dobe viac ludí zaoberá témami ako minulé životy, karma atd. Mna tieto temy zaujimali od malicka, velakrat ma doma povazovali za blazna :) nedávno som docitala knihu Cesty dusi a mozem vam povedat, ze tak uzasne a inteligentne ako tam, som tuto temu naozaj nikde nevidela spracovanu. Su to zazitky ludi z regresnej terapie, ktorý sa dostali nielen k minulym zivotom ale aj k tomu, co je medzi nimi. Je to naozaj uzasne, ako ludia popisuju "nebo". Udajne je to miesto, kde mame svoju ozajstnú rodinu ku ktorej patrime, a tiez aj sprievodcu,ktory nás sprevádza vsetkymi nasimi zivotmi. Nechcem tu v ziadnom pripade robit reklamu , ale vázne tu knihu vrelo odporucam..:)
Drzím vám všetkým palce v tejto dnesnej tazkej dobe, ale predsa len sme sa sem narodili s nejakym zamerom,takze vsetko je ako má byt. :)
A ako je to s tym peklom?
Podla mna utrpenie existuje iba tu na Zemi, takze ak sa vám to niekedy vráti tak jedine v buducom zivote ... alebo este v tomto ... :)