Posilnenie imunitneho systemu

Príspevok v téme: Posilnenie imunitneho systemu
sely4

ahojte,prosim vas poradte mi nejake dobre preparaty na posilnenie imunity,uz som vyskusala skoro vsetko-rakytnik 100% bio stavu som pila,jedla som susene goji-kustovnicu cinsku,jedla zinok aj vit.C a B strasne dlhodobo,teraz som si kupila ten jod-koncentrat...vselico,tabletkam sa vyhybam jak cert krizu,lebo ich jem uz aj tak dost-na epilepsiu,ale to s tym nesuvisi,mam pocit ze sa mi proste rozpada cely imunitny system-dlhodobo mi vypadavaju vlasy ale strasne a hrozne!doktory ma len odbiju ale ja to nemam uz len ako kozmeticky problem ale uz aj psychicky-kupelna je moja nocna mora!dlazka je jeden koberec z vlasov a plny syfon vo vani aj umyvadle-a vyberat to potom fakt neni moc dobre na moju psychiku,musi to robit moj manzel lebo ja sa uz na to nemozem ani pozerat,vsade kde sa len pohnem alebo suchnem zanecham vlasy,robia sa mi uz aj kuty a to uz od 25tky!proste mi je z toho uz zle akokeby ste boli v koncentraku-vsade same vlasy!ale to neni jediny problem-cele detstvo som bola velmi zdrave dieta vobec som nebyvala chora ale po puberte okolo tej 20tky to slo dole vodou-stale chytim nejaku chripku,anginu,nadchu ked je niekto chory,fakt neviem kde sa stala chyba,plet sa mi hrozne masti a to mam uz 30 rokov,mam hrozne akne na celom chrbte stale,potim sa uplne sialene akokeby sa mi zblaznili vsetky hormony v tele!tiez mi to na psychike moc nepridava a koli tomu mam velmi slabe sebavedomie lebo sa za to hanbim aj ked sa sprchujem kazdy den 2 krat a na hygienu som fanatik,doktory ma vobec neriesia,aj ked mne je uz z tohto zivota do placu,priberam a vobec!mi netravi,uz si pripadam ako robot ktory moze sice jest a pit ale nepotrebuje sa vyprazdnovat!a teraz v poslednej dobe mam casto problemy zenske a casto mam aj zapal mocovych ciest,velmi lahko a rychlo nachladnem hlavne od spodu aj ked sa dobre obliekam ja sa v zime uz bojim ist aj von!pomozte prosim poradte nejaky fakt zazrak na imunitu-ci mam uzivat aloe,chlorelu,jacmen,vlakninu,probiotika,alebo hlivu ustricovu alebo uplne nieco ine,co naozaj zaberie,neviem si vybrat a uzivat zas vsetko nechcem.dakujem

janulin013

Diarra: Áno, mám isté problémy ale nechcem ich tu zverejňovať (snáď to pochopíš). Preto som chcela zistiť, na aké všetky problémy sú vhodné a podľa toho sa rozhodnúť, či sú vhodné aj pre mňa alebo nie.
Lussiynka: Nikto mi to tu doposiaľ nenapísal a preto by som bola rada, keby si mi to napísala. Ďakujem:-)

Lussiynka

@janulin013 Nie, ona mi to nenapísala, keďže si asi ani nevšimla správu odo mňa:-/ Ale našťastie som našla ešte jedno fórum a to zzz a tam som tiež našla baby, ktoré sa o týchto tabletkách bavili a od nich som si zistila všetky choroby, na ktoré sú prospešné. Ty si ako na tom? Napísal ti to tu niekto alebo chceš aby som ti to napísala??
@laluska87 Samozrejme, že na posilnenie imunity je toho veľa, no mne osobne zabrali až výživové doplnky. Ale vieš, každému je niečo iné dobré, treba len skúšať ak máš s tým problémy!

Duchovicova

Imeta veď to je fajn, že si sa opýtala, keď si nevedela. Kľudne sa pýtaj ak ti nie je ešte niečo jasné. Radšej takto skôr ako keby bolo už neskoro. Super, chválim ťa:-) Chuť v pohode? Zvykla si si už??:-D

imeta

to máš pravdu Duchovicova, že prírodne zložky nikomu neublížia ale tak pre istotu som sa ťa na to spýtala, aby som všetky informácie objasnené! no a aby som ti nezabudla napísať, že som si to Mumijo od Evalaru zakúpila a užívam ich už 5ty deň:-)

MartinVasko

sely4 -> Ahoj. Mával som problémy s imunitou, stále zápal v tele. Inšpiroval som sa kamarátom z detstva, ktorý trpí silnou alergiou niekoľko rokov, ani doktori mu nevedeli pomôcť, až dokým nezačal otužovať. Skúsil som to aj ja, a zabralo to. Teraz je tomu už rok čo otužujem a imunita sa mi výrazne zlepšila a moj kamoš uplne stratil príznaky alergie. Začali sme trenovať Wim Hofovu metodu z Holandska, ktorá ešte znásobuje pozitívne účinky otužovania, a vdaka tejto metode sa liečia ludia po celom svete z depresii, kožných či autoimunitných chorôb. Pozri si prosím tutorial tejto metody na youtube, je to fakt super.
A kedže pravdepodobne sú výdavky za vúživové doplnky vyššie odporúčam ísť cez tieto šikovné zľavy cez: -odkaz odstránený-

S pozdravom

Martin

Duchovicova

Imeta nie, tieto tabletky neublížia, toho sa vôbec nemusíš báť! Neobsahujú žiadne škodlivé látky iba prírodné a tie predsa nikdy nikomu neublížili!
Milus90 je fajn, že tebe pomohli ale niektorí ľudia si nemôžu dovoliť užívať tak drahé tabletky, aké si tu spomenula a preto som tu spomenula už dávnejšie tabletky MUMIJO, ktoré sú podľa môjho názoru tak isto účinné! No každý nech si vyberie podľa seba

Milus90

Kamoske pomohol na zapal mocovych ciest wobenzym a ja ho uzivam vtedy, ked mam oslabenu imunitu. Uzivala som ho celu zimu a chora som vobec nebola. Som s nim spoko.

imeta

dobré vedieť Duchovicova, že sa majú iba tak užívať lebo automaticky som si myslela, že sa môžu dlhodobo. mohli by nejako aj ublížiť??