Posilnenie imunitneho systemu

Príspevok v téme: Posilnenie imunitneho systemu
sely4

ahojte,prosim vas poradte mi nejake dobre preparaty na posilnenie imunity,uz som vyskusala skoro vsetko-rakytnik 100% bio stavu som pila,jedla som susene goji-kustovnicu cinsku,jedla zinok aj vit.C a B strasne dlhodobo,teraz som si kupila ten jod-koncentrat...vselico,tabletkam sa vyhybam jak cert krizu,lebo ich jem uz aj tak dost-na epilepsiu,ale to s tym nesuvisi,mam pocit ze sa mi proste rozpada cely imunitny system-dlhodobo mi vypadavaju vlasy ale strasne a hrozne!doktory ma len odbiju ale ja to nemam uz len ako kozmeticky problem ale uz aj psychicky-kupelna je moja nocna mora!dlazka je jeden koberec z vlasov a plny syfon vo vani aj umyvadle-a vyberat to potom fakt neni moc dobre na moju psychiku,musi to robit moj manzel lebo ja sa uz na to nemozem ani pozerat,vsade kde sa len pohnem alebo suchnem zanecham vlasy,robia sa mi uz aj kuty a to uz od 25tky!proste mi je z toho uz zle akokeby ste boli v koncentraku-vsade same vlasy!ale to neni jediny problem-cele detstvo som bola velmi zdrave dieta vobec som nebyvala chora ale po puberte okolo tej 20tky to slo dole vodou-stale chytim nejaku chripku,anginu,nadchu ked je niekto chory,fakt neviem kde sa stala chyba,plet sa mi hrozne masti a to mam uz 30 rokov,mam hrozne akne na celom chrbte stale,potim sa uplne sialene akokeby sa mi zblaznili vsetky hormony v tele!tiez mi to na psychike moc nepridava a koli tomu mam velmi slabe sebavedomie lebo sa za to hanbim aj ked sa sprchujem kazdy den 2 krat a na hygienu som fanatik,doktory ma vobec neriesia,aj ked mne je uz z tohto zivota do placu,priberam a vobec!mi netravi,uz si pripadam ako robot ktory moze sice jest a pit ale nepotrebuje sa vyprazdnovat!a teraz v poslednej dobe mam casto problemy zenske a casto mam aj zapal mocovych ciest,velmi lahko a rychlo nachladnem hlavne od spodu aj ked sa dobre obliekam ja sa v zime uz bojim ist aj von!pomozte prosim poradte nejaky fakt zazrak na imunitu-ci mam uzivat aloe,chlorelu,jacmen,vlakninu,probiotika,alebo hlivu ustricovu alebo uplne nieco ine,co naozaj zaberie,neviem si vybrat a uzivat zas vsetko nechcem.dakujem

diarra

janulin013

myslim, ze na posilnenie imunitneho systemu su najlepsie tie tabletky. na inom fore som citala aj ine problemy, na ktore je ucinne mumijo ale nezapamatala som si ich, kedze to uz bolo davnejsie. no mne pomohli na imunitu. ty mas nejake problemy alebo preco ta to zaujima??

Duchovicova

Imeta veď je to aj pravda, že ľudom pomáhajú:-) No nemali by sa zase dlhodobo užívať ale nejaké obdobie sa môžu, pokiaľ nezaberú. Najideálnejšie je ale iba nejaký mesiac a potom dať pauzu. Lebo som o nich počula a neboli drahé, tak som ich vyskúšala. Nejaký špeciálny dôvod som na to nemala. Prvé mi prišlo pod ruku ako sa hovorí:-):-)

imeta

no o tom mumiu som už toho viacej čítala a väčšinou to boli len dobré správy, že pomohli ľudom. tak na to asi čosi bude. a musia sa dlhodobo užívať? a prečo práve od tejto firmy si užívala? oni ich majú najlepšie, či?

Lussiynka

@Duchovicova na aké problémy sú dobré? Mohla by si mi to tu napísať alebo to tu už niekde je spomenuté?

Ďakujem;-)

Duchovicova

Imeta poviem ti to tak, že každý má s niečím iným dobré skúsenosti. Čo sa týka mňa, tak sú to tablety mumijo od firmy Evalar. Tie mne pomohli. Sú to výživové tablety na podporu imunitného systému ale aj na iné problémy. Uvidíš, čo ti niekto iný napíše a potom sa rozhodneš, ak teda potrebuješ nejaké tablety brať.

Duchovicova

Paulara no nechcelo sa mi to ale keďže si čítam všetko, čo je v tejto téme napísané, tak som si prečítala aj tie dlhé komentáre, aby som vedela o všetkom:-) Je to nezmysel ale tak vidíš, niektorí ľudia tomu očividne veria. Tak ich v tom treba nechať!

bludie

každý má s niečím iným dobré skúsenosti a tak to stále aj bude.. zbytočne sa tu budeme naťahovať a aj tak koniec koncom zistíme, že nikto nemal úplnú pravdu.. nech si každý človek kúpi to, čo robí jemu dobre na posilnenie imunitného systému!

paulara

ano??? tebe sa to chcelo citat?? to ta obdivujem!!:-) ja som si nakoniec precitala iba tento jeden od Maroska a dost ma zarazilo, co tam popisal. same bludy:-( zevraj pitna voda je skodliva a z toho ludia maju oslabenu imunitu? to uz je aky nezmysel??? niekedy sa mi az rozum pozastavuje, co sem ludia dokazu napisat:-(:-/