Kvalitne a vonave telove mlieko

sona30

:-) a este ma niekto nejake skusenosti s kvalitnymi vonavymi mliekami, ktore hlavne nelepia na pokozke? sem s nimi..dakujem

sona30

Lirene som este nikdy nemala, rychlo sa vstrebava aj ked je na velmi suchu pokozku? a este nejake ine mlieka aj z inych znaciek mate vyskusane?

lenulik6

Filipova, ano myslim ze to bolo to . Tiez som to pozerala na tej stranke. Skusim sa opytat v tej predajni, kde som to kupila, ci uz take nebudu objednavat.

alibi

yves-rocher vanilka+ citron...velmi krasna vona citim sa po nom ako na vonavom oblaciku :) dostala som ho ako darcek aj sprchac, mydlo tekute a krem na ruky. urcite si ho kupim ked miniem zas.

lenulik6

Este v roku 2009 som sa dostala k telovemu mlieku Lirene - regeneracne (cerveny obal). Lahko sa rozotieralo a malo peknu jemnu vonu. Odvtedy som nanho nikde nenatrafila:( a velmi by som ho chcela :D

sona30

tak som si mlieka kupila a vyskusala. ten garnier pekne vonia, len moja pokozka asi nie je taka sucha, lebo ma po natreti svrbelo telo. tak som ho venovala kamoske a ta si pochvaluje. ten yves rocher - tato vona sa mi moc nepaci, ale kupila som si ten s olivovym olejom a musim povedat, ze je super. pekne vonia, hned sa vstrebe, velmi dobre.

muchotravka

ja mam velmi rada telove mlieka od yves rocher, su vonave, velmi lahko sa roztieraju a nie su mastne, napriek tomu pekne hydratuju... osobne odporucam toto -odkaz odstránený-