kombinacia solaria a slnka je to vhodne?

lianela

no ale fakt som nikdy o tom nepocula, a citala som uz vela tych upozorneni v solarkach ale o hak tam nic nebolo...naposledy vcera ked som mamu cakala tak som si citala tie upozornenia....no ale ficuska ked neviem posudit co je intenzivnejsie opalovanie...vies lebo ked slnko vide teraz je vraj dost silne a jak sa zacnem opalovat na uz solarkom opalenu pokozku sa bojim co to spravi...a potom zase ked bude skaredo do solarka pojdem...

panika

neviem.pozri letak v HAK-ja som to v mojom mala napisane (ale mala som aj krasne "fuziky").vola sa to fotosenzibilita (tak nejak ).ale uz 2 roky nic neberiem a minule leto som to uz

ficuska

No totom to som tiez nevedela, ale preco sa vytvaraju pig.skvrny, nechapem. Tak potom, ked teraz sa neopalujes a chodis len do solarka, tak to nevadi, vadi to podla mna, keby sa intezivne opalujes na slnku a chodis aj do solarka, myslim, uz tak cez leto.

Dee

no mamina pracuje pri solarku a na dverach solark aje to napisane asi este s dalsimi 10 upozorneniami. Neviem sice preco to tak je, ale urcite neupozornuju zo srandy.Len mi bolo divne kolko bab chodi do solarka a urcite vacsina z nich ma HAK, ale nevie o tom.Asi iba necitaju, alebo su take nezodpovedne