Problem v praci..

Príspevok v téme: Problem v praci..
romca25

ahojte, neviem, ako zacat, ale tak skusim tu svoj problem opisat. Nejde ani tak o mna,ako o moju mamu. pracuje v jednej firme uz 17 rokov, doteraz si so vsetkymi vychadzala, naozaj bola oblubena v kolektive, je proste typ cloveka, ktory si s kazdym rozumie.a nie,nepisem to preto,ze je to moja mama,ale jednoducho preto, ze je to tak. v poslednom case ale ma dost problem s jednym kolegom, ktory jej strpcuje zivot v praci 8 hodin denne, nie je to jej nadriadeny, len kolega,ktory si asi mysli, ze je nieco viac. dovolim si to nazvat psychickym terorom, neustale vyhladava nejake problemy, nonstop jej nadava,ano naozaj nadava,vraj robi zle toto ci tamto.mama mi vravela,ze uz predtym takto nicil zivot aj inym kolegom,ktorych odtial doslova vystval. aj sa to snazila riesit rozhovorom s nadriadenymi,a ti vraj uz maju nanho dlhsie zalusk,ale nikto nic nerobi.strasne ma to trapi,ked vidim ako ide mama nervozna do prace a smutna sa vrati. vzdy ju to tam bavilo,mali super kolektiv,ale jeden clovek to takto znicil.mozno ani nepytam radu, len som sa potrebovala vyzalovat..ale ak mate niekto nejake skusenosti,ako toho smrada uzemnit,budem naozaj rada ak sa podelite. dakujem vobpred.