Ako ho mam chapat?

Príspevok v téme: Ako ho mam chapat?
ellliska

Sme spolu dlhsiu dobu, zopar rokov. Povedal, ze ho sex so mnou uz nebavi, teda ze ho pritahujem,lubi ma a pod. Ale ze proste uz nemoze so mnou spat. Raz za mesiac sa premoze. Nie som zena, ktora len lahne a rokroci nohy. Snazila som sa. Zaobstarala hocjake pomocky. Uz pri jeho pohlade na nich bolo vidno, ze ani to nepomoze. Nepomohlo, skor to bral ako otravu. Aj ked, niekedy to chcel. Neviem co sa deje.

Proste je to v troskach. Najhorse na tom je, ze sa nechce so mnou rozist, a ze jedina zena, s ktorou planuje buducnost som ja. Aj ked nam to v sexe neklape. Chce byt so mnou.

Co si mam o tom mysliet?

ellliska

to maoam:

je to jasne, je to von. Je to nezvratne, .. k sexuológovi odmieta ist, a to je uz pre mna dost silny argument na rozchod. s babou, s ktorou kedysi maval styk (ked sme boli na cas rozideni), odmieta ukoncit kontakt (vraj len kamaratsky). A vraj ma lubi. Je to smiesne. Az prilis....Vraj nema na mna chut, ale na ine zeny ano a coraz viac sa to stupnuje, vraj sa neviem uvolnit pri nom !...a pod. A ze nechce mi ublizit, ze ma podvedie..uvazuje aj on o rozchode. a pritom o mna bojoval ako o zivot, ked sme mali niekedy krizy ... no co uz, kazdopadne, mam pocit, ze aj ked sme boli spolu, kazdy zil inym zivotom, ako vidim - podla slov ..

ellliska

Maoam:

tak to ma nenapadlo ale mas pravdu. Ked mu nevadi klamat mi v inych veciach, je dost mozne ze mi klame aj v tom, ze chce ostat so mnou v buducnosti.

Do Viedne som neskusala, ale nem.jaz. velmi neviem, iba anglinu - na takej priemernej urovni. V zahranici som este nebola praveze.Ale vzdy som chcela ist, kedysi aj s frajerom, len on bol proti, ze jemu je v BA lepsie.

prowler

ironicke ? nespravodlive ?, niekoho sex s niekym nebavi, a niekto v 27 rokoch este sex nezazil... neviem ci sa mam smiat alebo plakat :D / :(

Maoam

este ma napadlo, ak nechces ist prilis daleko a chces byt blizko SVK, mozes predsa skusit pracu napr. vo Viedni a okoli...vela ludi aj denne pendluje

Maoam

ked ta jedneho dna necha on (s tym pocitaj, aj ked ti teraz tvrdi, ze si jedina, s ktorou pocita do buducnosti, pritom ta veselo podvadza a uz s tebou ani nespava), budes si musiet poradit tiez, len s tym, ze sa zo dna na den mozes ocitnut na ulici a uz nebudes mat ani tu fin. rezervu na 3 mesiace, ktoru mas teraz

je to tvoj zivot, ale dnes sa da ist za hranice aj cez dobre agentury, ktore zabezpecia ubytovanie, aspon zo zaciatku, kym si nenajdes nieco lepsie sama

v zahr. si uz bola - vtedy si bola s kym? s nim alebo s priatelkou?

mas nejakych priatelov?

ak si mala, chuda a introvertna - aj tak sa budes musiet naucit v zivote branit a obracat sama, nie vzdy tu bude niekto, kto ta ochrani alebo zabezpeci

ak si fyzicky zdrava, tak si stojis v ceste len sama - z psych. dovodov

ellliska

maoam:

ono by nebol problem ist za hranice, keby som mala s kym ist. Sama sa bojim, aj celkovo posobim a vyzeram tak, ze sa nedokazem branit. Mala, chuda, introvert, bala by som sa takto sama vstupit do sveta, ked vidim co sa deje naokolo.

a ano, cele zle, doslova. Je to tazke vsetko...

ellliska

maoam:

a ci som financne zavisla od neho. Takto, nejake peniaze mam nasetrene, no keby som fungovala samostatne, bez prijmu, vydrzi mi to tak na 3 mesiace (ak predpokladam platenie vlastneho najmu, stravy, liekov, mobilu atd). Ked som s nim, tak mi fin.pomaha na strave. Aj ked chcel mi platit aj ubytko, ale to som uz nechcela.

Maoam

Ale sama za hranice by si ist mohla, nie?
Viem, ze ani to nie je jednoduche. Ale bola by si samostatna a mala nejaku perspektivu.
Takto nemas ani rodinu, ani dobry vztah, ani pracu a peniaze. Cize cele zle.

ellliska

maoam:

zatial v spolocnom podnajme, neskor by sme byvali v jeho byte (kt.mu zabezpecia rodicia, ako avizovali). S otazkou kam ist po rozchode je trosku tazke sa pohrat. Domov by som teoreticky mohla ist, ale v podmienkach, akych by som zila, neviem ci by som opet neprisla o nervy a sily, tiez by sa stazili podmienky na hladanie prace atd. Preto som sa snazila cim skor odist z domu prec. Nechcem tu nic konkretizovat, ako to v mojej rodine funguje, je to tazke a hanbim sa o tom aj dalej hovorit.

Maoam

a hadat sa s nim ohladne najdenych konverzacii fakt nemusis

si dospela osoba, ak nechces pokracovat vo vztahu, jednoducho mu to oznam, nie si s nim stastna, hotovson