leukemia

Súvisiaci obsah

tom

fajn stravovanie ti neberiem tiez neznasam oleje a chipsi a ine glupociny ale boch stvoril celu tuto zem aj s chorobami a chyba je iba v nas? Ved predsa nechce ublizovat.

tom

damian ti stelesneny svetec aj ked mas z jedlom pravdu ale za co mozu deti ktore lezia z rakovinou to to im dal boch do vienka aby sa s toho tesili ale inac u vas doma vseci zdravy?

damian

Pozri sa na to, kolko deti je napajanych kravskym mliekom. Pozri sa na to, ako malo deti (ak vobec) je postihnutych leukemiou, ak ich matka koji dostatocne dlhu dobu (aspon 6-8 mesiacov)!

damian

Niektori posmievaci sa vyskieraju, ze Damian je vsevedko, pritom Damian pise o superjednoduchych, zakladnych veciach, ziadna veda ani pseudoveda. Len plody zeme, voda, slnko, kyslik...Tak len sa dalej smejte, som zvedavy, kto sa bude smiat nakoniec. A vy mudrejsi, citajte a zdravo papajte a radujte sa zo zivota :-)

tom

damian ti stelesneny svetec aj ked mas z jedlom pravdu ale za co mozu deti ktore lezia z rakovinou to to im dal boch do vienka aby sa s toho tesili ale inac u vas doma vseci zdravy?

damian

Boh nam nekaze jest klobasy, sladkosti, jedovaty biely cukor, ochudobnenu bielu ryzu, alkohol, hamburgery, pizze a cojaviem ake ine otravy. Boh nam ponuka plody a vodu a mi to nicime a upravujeme. Vravim vam, zvierata konaju mudrejsie.

damian

SII, pekne je, co pises. Som veriaci katolik. Avsak, Boh nema nic spolocne s ludskou chorobou. Boh cloveka nikdy netresce, lebo Boh je milujuci. Tresce sa clovek sam, tym, ze nenavidi (poskodene nervy), hneva sa, toxikuje sa zlym jedlom a odklana sa od toho, co mu Boh (alebo pre inych - matka priroda) dal, ovocie, zeleninu, strukoviny, cistu vodu, plody zeme atd. Nie, cloveku sa nepaci, co Boh dal. Clovek musi mrazit, prazit, udit, piect, vymyslat vsakovake komplikovane jedla a tym si vlastne dokazat, ze je rozumnejsi ako Boh (alebo priroda). A vidis, ako clovek dopadol. Ludie umieraju na rakovinu ako zhnile hrusky a to coraz castejsie a coraz mladsi ludia.

damian

To, ze Ti povedali lekari, ze je to psychika, to Ti veru neberiem, lebo psychika (nervy a ich metabolika) ide ruka v ruke z vyzivou. Oba faktory su hlavnymi pri vzniku rakoviny. Pri strese nervove vzruchy sa prenasaju s negativnym vypatim, co sposobuje zlyhanie imunity. Ak k tomu pridas este aj nezdrave jedlo, vsetko ide dolu vodou velmi rychlo...Takze s Tebou uplne sullasim. Avsak, ak by si mala dostatok aspon vyzivovej obrany, nador by sa neobjavil len tak lahko.

damian

Mafi, o tom chlapcovi blizsie napisat nemozem, lebo je stale v rekonvalescencii v nemocnici a kedze tuto temi citaju aj lekari, mohol by byt lahko identifikovany. Avsak, pisal som o nom v predoslej teme, kotru niekto zo zahadnych pricin znicil, lebo odhalovala pravdu o leukemii.