Kde si dat prepichnut usi?

Príspevok v téme: Kde si dat prepichnut usi?
nausniceeeee

Ahojte,

chcela by som si dat prepichnut usi, co najlacnejsie, ale hlavne co najkvalitnejsie, chcem sa vyhnut rizikam zleho prepichnutia.

Bola by som aj velmi vdacna, keby mi niekto napisal co sa moze stat ak mi trafia nejake to nervove zakoncenie.

Tak, kde podla Vas prepichuju usi najkvalitnejsie? Ja to vidim na nejake to Tatto/Piercing Studio, kedze to robia cele dni. V zlatnictve a v SPLEEN-e skor predavaju ako prepichuju usi. A co nejake kozmeticky, hm?

Budem velmi vdacna za akukolvek odpoved a pomoc! :))

jablko

Ved som pisala ze nechcem nikoho strasit-ale dobre vediet o tom ze aj prepichnutie usi a podobne veci su rizkantne.A zalezi ako kto to zobere.A skor som mierila na to-aby sla niekde kde jej prep.usi kvalitne a nie aby to dala robit hoci komu.Dokonca viem ze si poniektori prep.usi sami doma.Tak preto som dala tento clanok.Nie preto aby sa niekto bal.Cim viac vies,tym je to lepsie.No nie?

nikiis

ako sorry jablko ale lol? keby sa ma bat vsetkeho tak nevyde ani z domu

k veci NEROB to v bizuterii..ja som potom odpadla ako mi to daka krava fuchtla pichala prvykrat... keby vtedy nemam 12 ju tak zvozim ze odpadne truba akasi
chod do pirsingoveho klasicky stoji to kolo 6e ale mas to v celku bezpecne

nausniceeeee

outu

Dakujem za reakciu. Nj, je to dost tych 25 eur, ale radsej si priplatim za kvalitu, neverim velmi tym babam co to robia napriklad v SPLEEN alebo v zlatnictvach, raz za cas. Ale zas to zarastanie dierok, neviem, ci zavisi od toho, ako ti to prepichnu alebo to zavisi od daneho cloveka individualne.. :P

outu

Ja som bola minuly rok na Obchodnej, meno si uz nepamatam, bolo to do takej pasaze ako je zastavka Vysoka, a platila som tusim dokopy aj s nausnicami 10e. Pravda je, ze ked si dam nausnice dole, alebo si dam tenkymi koncami, tak akokeby mi chceli zarastat, a to uz je rok.
Ale v tom ulk ti to urcite urobia kvalitnejsie.

nausniceeeee

Tak uz som objednana. :D 20 eur stoji nastrelenie a nausnice stoja 5 eur. Ked som zavolala akurat volala s inou pani a tiez dohadovala nastrelenie nausnic a ja som bola stvrta od rana. :D emalea asi si im tu spravila dobru reklamu alebo co, lebo ta pani bola prekvapena, ze tolko sa jej objednavalo na nastrelenie. :D ESTE RAZ TI DAKUJEM PEKNE! :))

emalea11

Ja som môjmu bábu dala prepichnúť
uši v Blave v ústave lek.kozmetiky
www.ulk.sk, bola som maximálne spokojná, krásne sa to hojilo...