Trapim sa po tom, co mi povedala veštica

Príspevok v téme: Trapim sa po tom, co mi povedala veštica
Dharma

Ahojte,
mozno to znie divne a ani takym veciam na 100 percent neverim, ale odkedy mi vestica povedala ze nikdy nebudem mat deti a rozidem sa so svojim priatelom, tak na to nedokazem prestat mysliet a bojim sa, ze sa to naozaj stane :( pretoze svojho priatela hrozne milujem a som s nim uz vyse tri roky a tak isto aj tuzim po dietatku...chcela som sa len trosku vyspovedat,pretoze to nemam komu povedat, ak niekto mate podobne skusennosti ozvite sa

Wewiku

Popravde ja neverím na žiadne veštenie, ale na druhej strane by som si nedala vyveštiť ani zo srandy, lebo keby mi niečo zle povedala, tiež by ma to asi mrzelo. Kamarátka si dala veštiť v čase, keď už chcela po niekolkoročnej známosti dieťa, ale on ešte nie. Bola v stave, že nevedela, či má čakať, kým sa chlapec rozhýbe, či sa niekedy rozhýbe a či sa jej vôbec oplatí čakať. No a vyveštila jej, že za rok budú mať dievčatko. Od veštenia sú 3 roky, ona čaká dievčatko, ale z novým partnerom.

Wewiku

Popravde ja neverím na žiadne veštenie, ale na druhej strane by som si nedala vyveštiť ani zo srandy, lebo keby mi niečo zle povedala, tiež by ma to asi mrzelo. Kamarátka si dala veštiť v čase, keď už chcela po niekolkoročnej známosti dieťa, ale on ešte nie. Bola v stave, že nevedela, či má čakať, kým sa chlapec rozhýbe, či sa niekedy rozhýbe a či sa jej vôbec oplatí čakať. No a vyveštila jej, že za rok budú mať dievčatko. Od veštenia sú 3 roky, ona čaká dievčatko, ale z novým partnerom.

marcelina78

prednaska Mudr. Teodora Rosinskeho Csc, uznavany psychiater a psychotronik, v jednej casti hovori o vesticiach a jasnovidcoch, po tomto uz ani ja ziadnej neverim, aj tak hovorili kazda nieco ine a same bludy co nevychadzali...
gallery.upc.uniba.sk

Dadula56

Moju mamu raz kamoska dotiahla k vestici, ktora povedala, ze moj brat bude mat dieta do 22. Moj brat je stale bezdetny a 22 mu uz davno uplynula, takze asi tolko...

arman

Dharma, trapis sa preto, ze mas slabu vlastnu vieru. Nazor ineho cloveka, ta ovplyvni a ty hned prestavas verit sebe.
Ber to ako zrkadlo, ktore ti ukazuje, aku slabu vieru mas, a ako lahko si ovplyvnitelna.

K vesticiam... ja mam na ne taky nazor, ze robia to za peniaze, cize, chcu peniaze. Keby ich "jasnovidectvo" tak fungovalo, predsa kazda by uz bola milionarka, ved by si vyvestila cisla v euromilionoch a mohla byt pomahat ludom nezistne.

Su to podvodnicky, a pomatene zeny, kazda co za to pyta prachy...

Dharma

Dakujem za nazory.. Ved ja som tomu nikdy nejako extra neverila lenze tato vestica je sestrina znama tak obcas chodi k nam vykladat karty.. a ja nehovorim ze tomu uplne verim, ale predsa len som ostala vystrasena... Snad na to casom prestanem mysliet..:)

Allenkaaaa

Nuz, pekne si sa nechala oklamat. Preco? Lebo vestice funguju na uplne obycajnom principe. Dobre vedia odcitavat z cloveka neverbalne znaky, pouzivaju zarucene frazy, ktore su platne casto vseobecne a hlavne, ako nahle vedia tvoje znamenie, "vedia" o tebe vsetko...Ty si jej nieco povedala a ona sa toho chytila....NIC VIAC. Ty si panom svojho stastia! Nikto iny, len ty! Pokial to nepochopis, budes sa trapit...

Lulu2011

nechodit za nimi naco? je to risk pre psychicky slabsich jedincov, nemysli na to a hotovo, nikde nie je napisane, ze mala pravdu