Ekzem

pan d.

Jedna baba bola za jednym liecitelom s ekzemom /ja som pocuval za dverami/ a ona sa ho pyta a ako s tym ekzemom a on jej na to je tam duch:DDD
Ja som bol tiez za nim, ale vtedy mi nijako nepomohol, lebo cely cas telefonoval.

nikissss

bude to zniet divne ale po tom ako som bola u liecitela mam ekzem vyrazne mensi..cca 7 rokov.. dal mi jest nejake pomiesane byliny a na 50% mi ekzem zmizol... ale tych druhych 50% mi zrejme ostane do konca zivota

hviezdicka55

Skus si kupit v lekarni krem Lipobase repair. Na nete si mozes o nom precitat, nie je vobec hormonalny na rozdiel od Locoidu a je neparfumovany a hlavne nemusis si ekzem tak casto natierat lebo ucinkuje velmi dlho (potom ked budes mat ekzem v tom lepsom stadiu a ustali sa ti staci raz denne a to fakt nekecam! :)). Mne neskutocne pomohol. A odporucam precistit telo, ja napr uzivam jacmen a chlorelu a som velmi spokojna. drzim palce :)

beskyd

ja som mal brutalne ekzemy, aj mokvajuce na tvari ako decko az cca do 20tky. mal som obdobie ked som sa kazde rano budil so zamokvanym celom, nosom, miestami pod ocami lebo ten ekzem sa uz robil sam od seba, nie len po poskrabani, pripadne som sa skrabal v noci nevedomky.. vtedy som skusil na postihnute miesta davat obklady zo zihlavoveho caju a po uschnuti tenku vrstvu kremu LOCOID a preslo to, uz 7 rokov nemam ziadny problem. a popri tych obkladoch mi alergologicka predpisala nejaky krem z lekarne ktory tam miesaju, bez nazvu, fakt si uz nepamatam o co slo, viem ze mi to predpisala po tom ako som jej povedal ze na postihnute miesta nemozem davat ziadnu chemiu, alkohol a pod. velmi setrne k pokozke, zvlacnujuce, mam to v izbe dodnes.. ale zaboha to neviem identifikovat co to je:))