Otrasné prsia

Príspevok v téme: Otrasné prsia
galinka

Ahojte, mám taký problém že mám veľmi škaredé prsia. Som mladá baba, mám štvorky ale takého hrozného tvaru typy "hruška"....a celé ovisnuté a od seba....veľmi sa za to hanbím. Pri sexe si vyberám polohy pri ktorých ma partner nevidí, stroskotal mi pre to aj vzťah.....A na plastickú úpravu nemám.....baby ak trpíte niečim podobným, ako to riešite?

Sandokan

Ale to je iba tvoj pohlad.Ja sa stavim ze ked ich ukazes kociktoremu muzovy tak sa mu budu pacit.Posli foto iba prs a pravdivo ti odpoviem mircoMY33@azet.sk

Hm31

Ahoj,

Toto nie je útecha ale fakt: Ty ani nemáš potuchy, pre koľkých mužov sú tie tvoje rozpustené 4ky hrušky príťažlivé :). Takže buď v pohode a maj svoje 4ky rada, bo na ne môže byť čoskoro slušný zástup záujemcov ;). A fakt ža neutešujem.

Ak ti však ide o teba a o tvoj pocit, teda nie o to čo na to druhý, ale ide ti o to ako vnímaš samú seba a ako by si bola so sebou spokojná bez ohľadu na to či sa to páči druhým alebo nie, tak mám pre teba skvelú správu. Stále si môžeš našetriť a dať si tie prsia spraviť. Sme v 21. storočí a ty pociťuješ estetiky problém v partiách, ktoré sa dnes dajú upraviť takmer rutinnými zákrokmi. A buď za to iba rada :), je plno ľudí, ktorý majú estetické či rovno defekty, ktoré opraviť nie je možné.

Inak platí to čo som povedal na začiatku, dobré chutné lietajúce 4ky cecky pri sexe...s tým môžeš urobiť normálnemu chlapovi iba radosť, určite nič pokaziť. :).

A ver, že viem o čom vravím, som muž a mám už aj celkom vek.

harmony

Zdravím, pridám aj ja ku kommentom ten svoj, aj keď vlastne rovnako ako xxxxxxxxxxx a Natural Lover nedám novú radu. Možno predsa.

Ako píše xxxxxxxxx :

"vidim ze sa mu pacia a vobec nechce aby som isla na plasticku operaciu. zacala som si milovanie velmi uzivat ja som neznasala ked som mala byt na partnerovi teraz tu polohu milujem a stale som na nom "

Ver mi, v tejto vete je toľko pravdy, že viac rád ani nepotrebuješ. Mal som lásku, ktorá len veľmi veľmi pomaly prekonávala svoju hanblivosť, ale, čo som zistil nekôr, hlavne odpor voči svojmu vlastnému telu.
"Úspech" jej bývalého.....
Trvalo to nejaký čas, ale nakoniec sa to v nej zlomilo, myslím v deň, keď som jej dosť rázne povedal, že ak mi neverí, keď vravím, že je nádherná, tak nech sa mi pozerá do očí a tie klamať nedokážu. Hehe, poslúchla a pozrela a poriadne. Viac som ju nemusel presviedčať a opisovať aká je skvelá. Odvtedy si začala skutočne užívať. A ja s ňou...
Jaj bože, život je fakt krásny :-))

NaturalLover

Presne ako pise xxxxxxxx, zacni ich mat rada a vyuzi tuto vyhodu aj v posteli napr. pri predohre. Ak trafis partnera, ktory je na velke prsia (a ver mi, ze je ich dost, sam medzi nich patrim) tak ta bude zboznovat prave kvoli tvojim prsiam a nezabudne na ne pri kazdom milovani. A nemysli si, ze ovisnute prsia nemozu byt sexi, prave naopak, su chlapi, ktori su najma na prirodzene velke prsia a prave to, ze nemaju dokonaly tvar je pre nich magicke a vynimocne. Ber to ako svoju prednost a nie hendikep, len vtedy si milovanie uzijete obaja na 100%. A hlavne bud pri milovani hrava a neries pred partnerom prsia, zameraj sa na neho a jeho spokojnost a uvidis.

xxxxxxxxxxxx

zacni ich mat rada inak si pokazis vztahy a zo sexu neudes mat vobec nic. Ale tvoj priatel by ti mal v tom pomoct a vraviet ti ze su krasne... ja mam osmicky a su tazke tak mi klesli tiez som mala strasne depky hruuuza a des a ono sa to somnou tahalo az do 27 roku vtedy som ich zacala mat rada a to tiez vdaka mojmu priatelovi..vidim ze sa mu pacia a vobec nechce aby som isla na plasticku operaciu. zacala som si milovanie velmi uzivat ja som neznasala ked som mala byt na partnerovi teraz tu polohu milujem a stale som na nom :)