Co vidia mlade baby na starych muzoch ?

Príspevok v téme: Co vidia mlade baby na starych muzoch ?
lost

Preco je podiel takych vztahov, ze "dvadsiatnicka" je vo vztahu so "styridsiadnikom" ?
Resp proste 18-25 na 30-40, alebo podobne, blizsie nespecifikovany rozdiel ?
Bolo by vynikajuce ak by sa k tomu vyjadrili hlavne mlade baby co vidia na starych muzoch nieco :-)
Samozrejme nech napise cokolvek hocikto, ved mame slobodu prejavu..
Nic tym nesledujem, len ma to zaujima :D Akym smerom sa ubrat na moje 30. narodeniny :D

lost

Aanap, inac toto je krasny priklad, ako si karma cloveka najde :D zacinam coraz viac verit na KARMU :D

Podla mna si najvacsiu chybu zo vsetkych spravil vtedy, ked si ignoroval vsetky vystrazne alarmy a systemy ked ti dosla SMS, ja ze 6000 SKK :D ale tak 6000 EUR, to by musela byt inak "luxusna" "studentka" a kedze potom suhlasila aj s polovicou, tak je dost divne, ze nevyjednavala aspon trochu a nesla na 4000-4500 :P

neviem ale co ta tak strasne motivovalo riskovat vsetko.. nuda?
inac ta baba ma super strategiu :D
najskor zadarmo a potom sa prepne na platenu sluzbu :D

no tak ale zijeme len raz nie? :) a par tisic eur sa niekde vzdy najde :D tak preco nie ... ale ked uz, treba spisat zmluvu, normalne so sankciami atd..

lost

rozdiel medzi vyhoda a benefit?

výhoda priaznivá okolnosť, situácia a pod.: tento spôsob práce má svoje výhody; byť proti niekomu v časovej výhode •

benefit:
prospech, úžitok, osoh; ekonomická výhoda, zvýhodnenie; nefinančná výhoda pre zamestnancov firmy, podniku; prednosť, vlastnosť výrobku, na ktorej je založená jeho reklama

to benefit si spajam napr s akciovym pausalom :D napr ze zaplatim nieco a dsotanem BONUS.

a vyhoda, to mi skor chuti tak, ze mam .. ehm, takto: A condition or circumstance that puts one in a favorable or superior position. (google preklad : Podmienka alebo okolnosť, ktorá dá jedinca do priaznivej alebo vyššej/lepsej pozicie.)

ale mozno je to len synonymum jedno druhemu :D

lost

Aanap, beskyd by ta teraz vyhadzoval dva metre do vzduchu, nie je tu nahodou niekde beskyd? :D Lebo ta posledna veta s BA studentkami ma dostala :D

Sejla

Aanap no dobre si si povedal... všetko najlepšie debilček :D ..a potom tu chlapi ako ty vypisujú na fórum že všetky ženy sú zlatokopky... keď vy sami sa obklopujete kurvami. A okrem toho, v tejto story si aj tak navačší hajzel ty sám...

Aanap

su mozno aj pripady, ked sa mlade kocky zamiluju..ale vacsina chce len benefity a lowe..moja skusenost je mi menentom.

Romčiči

Ahojte, mám 20 rokov a pred cca 3 rokmi som sa zoznámila so starším mužom . Vtedy mal zhruba 37 rokov. Odjakživa ma priťahovali skôr starší vyzretejší muži, lenže nikdy by som nepovedala , že stretnem až o tak moc staršieho muža. Ale hovorí sa, že ak dcéra nemá odmalička dobrý vzťah s otcom, tak si potom ako dospelá väčšinou hľadá starších mužov, proste nejaká kompenzácia ... Prvý rok to bolo ideálne, bol pozorný , nežný atď ... no potom sa to začalo celé motať. Vyznel ako úplný blb...klamal, zavádzal ..no aj tak som ho milovala jak hovädo ! Bola som žiaľ bohu zaslepená a nevidela som to zlé .. chovala som sa ako úplný zúfalec .. jednoducho sa zahrával a ja som bola taka mladunká (no ešte stále som ! =o)) ... Trvalo veľmi dlho kým som sa vymanila spod jeho ovládania. Po psychickej stránke som bola na tom veľmi zle ! ...

Aanap

Úplene reálne a skutočné...

jeden zimný večer som si na profile socialnej siete našiel odkaz...všetko najlepšie... Prekvapilo ma to..lebo s dotyčnou mladou slečnou sme nekomunikovali 2a1/2roka. Bolo to milé a pre mňa ako pre chlapa silny signal a trefa na EGO. Vedel som, čo možem očakávať od maličkej, veď sme sa letmo poznali, ale čo prišlo nečakal nik.

Mladá študentka VŠ a zároveň krásna hosteska, miss atď. Povedal som si TOPKA po ktorej som túžil, ale zároveň ju ignoroval...prečo nie, skúsim ju. Trvalo asi len 72 hodín do prvej TESTOVACEJ jazdy. Prišla, usmiala sa na plnu pusu a jej krásne biele zubky cerila na mňa ako malá šelma. Trvalo asi hodinku, pili sme vínko, bavili sa o živote, veď sme sa roky nevideli. Základom bolo upresnenie si troch bodov, o ktorých som jej stihol čo to napovedať už pri komuniké cez telefón. 1. žiadne zmeny vo vzťahoch(mám 10rokov partnerku) , žiadne verejné prezentácie nášho fungovania a benefitný systém.

START... cítil som sa ako na F1tke!!! z nuly na 100 to trvalo asi 2,5 sekundy...obrazne toľko trvalo kým sme splynuli v jedno telo... bolo to ako by nebola nedzi našimi stretnutiami odmlka 2a1/2 roka. Sedačka, sprchový kút, linka, zem, sedačka, zem, sprchový kút... bolo to ako tornádo...

malo to jednu chybu, boli sme u mňa doma a ja som ju nechal prespať...veď čo, je pol šiestej.., ostaň.. a ráno pojndeš, veď žena je v zahraničí. ráno sme vstali, dali si raňajky a pá...baby.

takto sme sa stretávali strašne dlho... hotely od BB, cez Senec, BA...2-3 mesačne, niekedy častejšie a vždy to bolo o sexe respektíve o SEXE. Bola úžasná, 4-ky, čierne dlhé vlasy.. tvárička ako neviniatko a postava bohyne. Dal by som sem aj link. a spoznali by Ste ju viacerí a súhlasili možno so mnov, ale som natoľko diskrétny.

čo bolo pointou??? údajne sa zamilovala a ja tiež...už to nebolo len o sexe, o skrývani sa v jej auíčku, alebo v naších hoteloch. bolo to o pohladoch a pohladeniach a hlavne o narokoch jedneho na druhého. Slová milujem ťa a lubim Ťa sme mali plné sklady...a bol to krásny okamih mojho života...,ale ako to býva...za všetkým krásnym, je niečo škaredé.

Aj keď som ju miloval...a tužil po nej, nemala najlepšie referencie... z každej strany som počúval slová neprajníkov...je pre Teba mlada, je vychcaná, je to callgirl, jebe za lowe v BA..., nič som nechcel počuť, nič som nechcel vidieť. Miloval som ju, aj s chybami. Čím viac sa kopili negativne argumenty na jej osobu, tym agresivnejsie ma tlacila do rozchodu so zenou. Plac, prosenie, vyhrazky a opat plac, prosenie atd... bol som ako na vahach, opustim zenu, ktora pri mne stoji v dobrom aj v zlom...v chorobe aj v zdravy.., len preto, lebo doma nieje vasen, ze doma nieje ten sex ako pred desiatimi rokmi..., ANO...NIE??? bolo to stresne obdobie.. NIE, neopustim!!! Ale zaroven som sa nechcel vzdat toho maleho ciernovlaseho aniela, ktorý mi dával tú silu, a chuť byť lepším, pozornejším aj keď možno klamaným milencom...bolo to jedno...boal anjel, "môj anjel"...

maličká videla, že ma straca aj keď som tužil po jej perach, bokoch a tužil som ju milovať v mramorovej kupelni 5***** hotela. videla, že nikdy nebude moja pani. v tom prišlo niečo, čo ma zarazilo... 6litrov do konca týždňa a rob si čo chceš... úžasná SMSka... :)

bol som urazený, dotknutý..., ale stále som po nej tak túžil...že som nemohol odmietnuť tento variant..., ja budem naďalej so ženou a zaroveň budem mať "mojho maličkeho anjelika"... hovorím si, veď ona mi navrhal perpetu mobile... do dvoch dní som jej previedol na vysokoškolský osobný účet 3000€ a ona mi odpísala ;) som Tvoja, vždy keď budeš mať čas... O.K., bolo to to čo som chcel... aj keď som ju vo vnutri stále miloval a dal by som jej aj posledne...suhlasil som s touto variantou...

bol som k nej ešte pozornejší...trávili sme spolu ešte viac času, a ona obchádzala moju ženu na kilometer... waw..., vyhral som...mám obe...mám doveru a stabilitu a mam vasen a dynamiku...

nasa dohodana boal nasledovna...kazdy kvartal 3000€ co bolo jednak unosne a jednak aj pre nu vyhodne. tavili sme spolu kazdu volnu chvilu..., po skole, po skuskach, ked som vypadol z firmy... bud Senec, alebo BA. Obaja sme boli z daleka a preto nam to vyhovovalo na zapadnom slovensku, nakolko tam malicka studuje do dnes. Spolocna dovolenka, jej individualne dovolenky s kamoskou, so segrou...vsetko v mojej rezii...ale bol som stastny... az kým!!!

Az kým sme sa nevratili zo spolocnej dovolenky... neopila. Sli sme spolocne ku mne..nakolko zena nebola doma, a v tom stave som ju tam brat nemal... ked videla zenine, veci..., obrazy, fotky...v opojeni alkoholu, zacala mat flashback... a zacala ma attakovat, ze som jej slubil, ze sa zena odstahuje a preco teda ma stale veci tu... rozbila co jej prislo pod ruku...uplna pohroma... a v ten den sa zacal armagedon...tak ako ho poznam dnes ja. zabudla na dohody o peniazoch, zabudla na vsetko co bolo pre nu benefitom...boli sme opat v tom, ze som klamar a slubil som jej ze budeme stastne zit az do smrti...

druhy den nebol o nic lepsi, doso ku konfrontacii mojej zeny a malickej...a cele sa to len stupnovalo a ja som sa stale nechcel toho "mojho anjela" vzdat... mal pre mna hodnotu vela tisic eur...tolkych kolko by ma stal rozchod so zenou...

Nebol som schopny racionalne premyslat...videl som len to ze prichadzam o zenu, ale aj tak som nebol schopny povedat ostan...je to omyl...malicka ma 21r., otrasie sa... ostan milujem Ta... nebol som schopny to povedat... preco??? veril som, ze laska toho "mojho anjela" je skutocna a trapi sa kvoli mne pol roka a jej musim pomoct a tym nas oboch urobit stastnych... ale prislo vytriezvenie...

ten "moj anjel" sa vyfarbil...hned ako zena opustila nas spolocny domov.

cely cas...spavala...s niekolkými chlapmi za FO, bola k dispozícii ako callgirl a robila zo mna debila...lebo videla, ze jediný z nich...som oschotny platit konstatne, linearne a este ju naozaj milovat...nie ona bola mojim perpetu mobilom, ale ja jej... do dnes ma presvieca, ze za vsetko mozem ja, lebo som ju klamal o nasej spolocnej buducnosti...a nedokazal sa rozist so zenou, do dnes zatlka, ze nikdy nespala s nikym za lowe...ale mne je tazko nieco take tvrdit...ked som do nej nalozil niekolko tisic Eur... apropo...z kade si 21rocna baba z normalnej prostej rodiny naspori na 13500€ auticko cash...??? Hostesing v TESCU s jogurtami, alebo letakove akcie pred Auparkom??? Nic ma nesralo...len klamstvo, lebo na tieto otazky mi pohotovo odpovedal prvy vecer...Nikdy s nikym za LOWE a ...opak bol pravdou... vlastne vsetci mali pravdu..., vsetci mi chceli otvorit oci...ale laska je slepa... a studentky su chytre mrchy.

Dnes som lahsi o cca. 20litrou..., zena sa odstahovala..., "moj anjel"...ktorý bol vlastne "náš anjel"...je spať vo svojom živle a teší sa bohatemu úlovku...a hĺadá opať niekoho komu napíše...Všetko najlepšie... dnes viem, že tam chýbalo Všetko najlepšie, debilko.

záver...??? nezamilujte sa do callgirl...ani ked bude plakat, že vás miluje, ani ke´d bude klačat na kolenách a prosiť aby Ste sa rozviedli...a ani ked Vám bude šepkať...spravme si bejby... raz mi povedala...ja by som s Tebou bola aj v drevenej chalupke..., ale pointa bola v tom, že sme sa do milovali v mramorovej kupelni apartmanu 5***** hotela.

Aj toto je pohlad na študentky z Bratislavy...na ich sny a sposob ako si ich plniť... Možno Vám raz poviem o koho sa jedná... možno ju poznáte ;) veď BA nieje NYC....

Allenkaaaa

Maoam, velmi sa mi paci, co pises Milli. Mas sakramensku pravdu :) Ja som bola rovnako najstarsia z troch surodencov, najstarsia so vsetkych bratrancov a sesternic. Takze ked sa nas zislo na oslave 30 deti, na vsetky som musela davat pozor. Vzdy som musela viac pomahat mamine, ale cuduj sa svete, nikdy som neinklinovala k podobnym vztahom, ako pise Milli. Nielen rodicia, ale aj babky, tety, vzdy mi vsetci hovorili, ze som najsikovnejsia a vela toho dosiahnem v zivote.
Je to skutocne o vychove len....mozno keby mi roky vtlkali do hlavy aka som neschopna, nebola by som taky clovek aky som. A vzdy ma pritahovali skor starsi muzi, pre vyzretost, spolocnu citovu/dusevnu rovinu (vzdy som sa citila vyspelejsie). Ale nikdy som s takym chlapom nechodila, aj teraz mam priatela v mojom veku, ktory je iny ako 90% muzov...Je to sranda tieto veci, ked ich clovek skuma do hlbky :)