Citricidal

Príspevok v téme: Citricidal
ke1va

Dobrý deň,

kúpila som si CITRICIDAL (priešiel mi z CZ). začala som si s ním vyplachovať ústa. Hneď po prvom vypláchnutí ma rozbeleli celé ústa. Jazyk na špičke červený a neskutočne páli, ďasná červené a s bielymi pluzgierikmi, neskutočne pália. Ani po zjedení čili papričiek to nieje takého hrozné. Už to trvá 3 hodiny ani rozprávať nemôžem ukrutná bolesť. Je toto normálne? Riedila som podľa návodu. Ďakujem

RNG

Nevieme zatial, viaceri na tom pracuju s roznymi znackami, zatial nasli aj ucinne, ale starsie vydania aj neucinne novsie. Az najdeme ucinny novsi tak to sem napisem, nejak, hoci pravidla fora nedovoluju reklamu.

RNG

Tabulka na povodny citricidal urcuje v akej koncentracii v miligramoch na liter/kg hmoty to nici ktore mikroby.
Bezny roztok citricidalu (60%) je 35 kvapiek na liter vody,pit po malych glgoch cely den, co znici bezne stafylokoky a dokonca streptokoky pri dlhsom piti. Na niektore maskovane infekcie treba brat zaroven aj NAC/ACC v davkach 2 x 600 az 1200 mg, co podstatne odmaskovanim zvysi ucinnost nielen citricidalu, ale aj inych antimikrobialnych latok a tiez atb.
Zialbohu v koncom septembra minuleho roku(2012) firma NutriBiotic zmenila svoje GSE(33% citricidalu povodne) na inu formulaciu, ktora nema povodny citricidal, ale len akysi vytazok z grapefruitovych semien, ktory nema ani zlomok ucinnosti citricidalu.

hanulkova

prosim a naco je dobry ten citricidal? kazdy ho tu ospevuje, ale nikde som sa nedocitala, naco to vlastne je dobre. na rng-nazory stranke som sa to nedocitala, lebo rng pise zial tak odborne, ze pochybujem, ze z tej tabulky tam niekto nieco pochopi... nemohol by tu niekto napisat aj pre laika, normalneho smrtelnika, co to je a ako sa to pouziva? asi by to ocenili viaceri, kedze tu pisatelka hore sa tiez dost "popalila" vdaka nedostatocnym info.. dakujem.

Zuzana K.

Najkvalitnejsi citricidal kupite na stranke biozdravie.sk. Je dovazany priamo z USA. Maju aj rozne vyrobky z neho, napr. usne kvapky. Pouzivam ho dlho, mam dobre skusenosti. Hlavne pozor na to riedenie, nikdy sa neje ani nepouziva neriedeny, je to az 60% koncentrat.

RNG

Pozor na rozne napodobneniny, Bezpecny a ucinny je povodny citricidal z firmy BioChem Research(60%) alebo GSE z firmy NutriBiotic, ktory je 33%.

ayla

na slovensku sa da kupit v lekarni citrovital je to nieco podobne ako citricidal ale je to omnoho slabsie, skus sa pozriet na mimibazare tam sa da kupit gse (v podstate je to citricidal) kvapky alebo a v tabletach

Mata23

Prosím vas kde sa Citricidal dá kupiť ? Hladala som na nete a všetko ma davalo na české stránky. Dá sa kúpiť v lekárni ?
Ďakujem

RNG

Na silne koncentraty ako citricidal, rozne esencialne oleje a podobne si treba davat pozor, lebo nedostatocne zriedene palia.