Prečo stále dáva like na fb

Wewiku

Pokial celý deň nesedí, len pri takýchto fotkách, tak mi to perverzné nepríde. Ale rozhodne sa s ním povyprávaj, že sa ti nepáči, keď to "lajkuje" Každý chlap sa určite pozrie na vyzlečenú, predklonenú a neviem ešte akú fotku/video, ale tak zase nemusia to všetci na fb vidieť. Ja sa vela krát divím, čo všetko sú ludia zverejňujú na sociálnych sieťach a neuvedomujú si, aké to môže mať následky.

Mimulus

Ty ešte veríš na lásku v dnešnej dobe? No hej nejaký cit to určite je ináč by som tak veľmi neľúbil svoju manželku ale ak veríš nekonečnej láske do konca života je to blud, ktorý už v dnešnej spoločnosti nie je v móde.

kvetuska256

ja neviem pochopiť prečo klamať druheho, prečo presviedcať o laske, ktorá ani neexistuje, co tym chcu dosiahnuť.

A čo vobec láska znamena? Aký ma byť vztah?

Mimulus

Sme v rozchodovom konaní lebo mi dosť ublizuje psychicky. Kopa dalsich veci je čo by som tu mohla písať, ale to by ste mysleli o mne ze som fakt naivná.

tak o čom sa tu bavíme on ŤA NEĽÚBI.

kvetuska256

máme na fb dosť známich, aj moja rodina jeho tiež ja na fb a kukaju na mna ako na mimozemstana ze co to má znamenat akoze, preco ma takto podcenuje, pritom vravi mi a aj dokazuje ze som jeho Všetko! bývam unho dost casto, a semtam chodim domov sa ukludniť.

Sme v rozchodovom konaní lebo mi dosť ublizuje psychicky. Kopa dalsich veci je čo by som tu mohla písať, ale to by ste mysleli o mne ze som fakt naivná.

Mimulus

Ale možno chce byť Gigolo a takto si naháňa klientky :D Ale tí predsa super zarábajú. Tak mu jednoducho povedz aby to nerobil a ak Ťa naozaj ľúbi tak nebude. Ak nie tak sa zbaľ a odíď alebo vyhoď jeho

Mimulus

kvetuska256 na toto Ti asi neodpoviem lebo netuším ani to, prečo Ti zakazuje notebook? Ak príde manželka domov ja jej nechám celý celučičký net len pre seba :)

Mimulus

No veď ja som o tom že tam sedí non stop nevedel a ani, že jej zakazuje chatovať ale už viem je to niečo iné priznávam

kvetuska256

mimulus
tak asi iste vieš presne odpovedať prečo tak likuje baby na nete. Pervezne fotky. Prečo ake moze mať dovody. Vycítila som že aj ty by si nemal problem takto ukazat ze sa ti to páci.