Ubijanie informaciami o 3.sv.vojne

Slecna A.

lost, nepoznas potom spravnych ludi na toto...Je nas neskutocne mnozstvo. Kamaratka s priatelom takto v stane prezila ovela dlhsi cas ako ja s kamosmi. Jazdili po celej EU len na kolobezkach, ked prsalo, tak si stopovali auta. Staci sa pridat na rozne fora, kde sa ludia bavia o tom, ako prezit v takychto situaciach. Riesime tam aj ako sa dostat k pitnej vode, co si treba teraz zadovazit, lebo pak to uz nikde nezozenies a podobne...
A samozrejme, ja som o tom byvani na dedine pisala asi velmi idilisticky...jasne, ze to tak nebude. Ale ja by som si to velmi priala. A aj to je rozdiel medzi mnou a mojimi priatelmi. Ja dufam pozitivne, oni negativne....alebo len realisticky ako ty? :)

lost

Slecna A.

ok tak beriem spat :D

99,99% ludi by si take nieco neskusilo, lebo na to nikdy nema cas..

sanca ze citam cloveka, co to skusal je teda extremne nizka :D

Slecna A.

lost, no ty si...ako ty o mne vies, ze som si uz cosi take neskusila? Skusila :) Preto pisem, ze sa na to tesim. Samozrejme, neviem ani zdaleka to, co moja babka, ale ucim sa to. Mimochodom, ty si spal cele leto v stane a zivil si sa sam, mal si len ohen, noz a dake veci na prezitie, alebo ja? :) Ani nevies ako zijem a hned si myslis, ze to nezvladnem...najprv sa spytaj, az pak hodnot :P

lost

Slecna A.

jasne, ono to na papieri funguje :)
nemas predsatvu, preco o tom pisem tak negativne :P
ale z principu verim ze si to domyslis :)

kedze odhadujem ze rozmyslas rovnako ako ja..

mne taka predstava nevadi, ale chybalo by mi zopar veci :D kolotoce a taak :P

lost

ono aj ked clovek prezije, problem je vzdy - invazia... a ini retardi, co sa budu chciet prizivit na jeho uspechu..

dnes to vidime na ulici tiez - zobraci.. zobru o prachy (ani nie tak o zradlo)

vezmite si, ako by to vyzeralo, ak by mali istotu, ze by neboli potrestani za ich trestne ciny..

idilicka predstava, ze budeme pri rieke mat maly domcek, malicke pole, par kraviciek a sliepok, kacic, zajace a muz pojde na rybacku so synom

ehm..

to je realne, ale az potom, co ludia prejdu akousi fazou "wtf sa deje?" ted az po anarchii..

a prezit tu anarchiu - to extremne poznaci cloveka..

ked uvidi ake extremne svinstva sa udeju, ludia suschopny extremnych prasacin..

zdroj:
svet, vojny, clanky ktore pisali ludia co take prezili.

Slecna A.

lost, ako pisem, niektori z nas sa na to skutocne pripravuju a urcite k tomu patri aj daka ta "vystroj" :) Ak sa bude dat s ludmi dohovorit, bude to fungovat tak, ze mozes niekomu dat jedlo, ak ti napriklad ten clovek pomoze posekat drevo a podobne...bude sa robit "vymenny obchod", nieco za nieco. Ty mi pomozes, ja ti pomozem. S kym to nepojde, tak asi smola, ja neviem :D Hlavne budu uzitocni ti, ktori su zrucni, nieco ovladaju, co sa da vyuzit...mozno az v takejto situacii zistime, co je to "pomoct si navzajom"...

lost

Slecna A.

tak si to skus :)

ihned od zajtra rana, nieee od polnoci!!!, mas 3 hodiny na pripravu

stavim sa, ze na to nemas :P

ono to nie je jednoduche a myslim ze by to mnoho (netusim kolko % ) ludi neprezilo..

lahko sa nam hovori, ale naozaj je to tazke

LEN TAK - maly test, spat pri otvorenom okne, bez kurenia a bez deky/periny, je extrem, ktory polozi kazdeho druheho, ak nie rovno 9 z 10 ludi...

nieto este planovat a minat 1 liter vody denne na osobnu hygeniu..

a ine extremy..

lost

pre ludi co ziju na dedine:

na pole okamzite zabudnite :P

alebo mate armadu s bazukami co budu strielat ludi z mesta, co si prisli na pole ukradnut pre svoje deti zradlo? totiz budu zufali ako hyeny, a budu ochotni pre kusok zeleniny aj skapat.. lebo su retardi, tym niet pomoci..

elektricky plot, alebo naslapne miny, popripade nejake prepadliskove pasce s hrotmi a podobne haluze - nad tym by som uvazoval.

a toto myslim smrtelne vazne.