Zamilujem sa ešte niekedy?

Príspevok v téme: Zamilujem sa ešte niekedy?
nevediaca

Ahojte..myslíte, že sa človek dokáže ešte niekedy zaľúbiť keď sa v živote niekoľkokrát sklamal? Keď bol veľmi a hlboko zamilovaný??? Mám len 23, no chýba mi spriaznená duša, aj keď som celkom spokojná sama, no s láskou je všetko krajšie a baví ho robiť všetko, aj úlohy a prekážky sa potom prekonávajú oveľa jednoduchšie...a posledné sklamanie ako keby vo mne niečo zanechalo a neviem sa preorientovať na nikoho iného..a keď tak pozerám, všetci chlapi podvádzajú..majú vzťahy a ako keby nič, píšu a flirtujú s inými, čo sa v dnešnej dobe dá v pohode vykonať a zakryť...ja fakt strácam nádej, že raz príde nejaký princ na bielom koni...niekto, kto by ma okúzlil, niekto, koho by som okúzlila ja a vzájomne by sme si aj vyhovovali a boli verní...znie to, že je to tak málo a pritom je to tak veľa...neviem ani kde by som mohla vôbec niekoho stretnúť, diskotékové typy nechcem a v našom meste už poznám asi každého, je to malé mestečko...:(( ako to je? radšej chodiť s niekym s rozumu?

unknown89

je to dost mozne, ale niekde musi byt nejaka chyba ... asi robime nieco zle ... skusal som byt aj zly .. skusal som byt aj citlivka ..aj nieco medzi tym .. no nic nezabralo :D a ked sa dievca zalubilo domna ja som necitil nic ... je to naozaj za hlavu chytene vsetko

prowler

nevediaca: zalubeny som bol vseho vsudy trikrat, ale nikdy to nebolo obojstranne, z nicoho nic sa nejaka objavila, urobila mi sarapatu v citovom zivote nemotala ma (ja blbec som sa potesil, ze aha hadam sa aj na mna usmialo stastie, a ono mi len poklepalo po srdci a povedalo uhni :D ) ja som na to skocil a ona odisla... stava sa mi to tak vo stvorrocnych cykloch, a po takam dlhom case u mna nie je problem sa namotat...

nevediaca

prowler existujú..ja som normálna, aspoň dúfam :) a teda neviem kde hľadať..a či vôbec hľadať, lebo potom to väčšinou nie je ono..chcem aby to prišlo samo..ale tak aby prišiel sám od seba nejaký super princ, neviem či sa dočkám, potom budem mať zrazu 30 a uvedomím si, že sa čakať neoplatilo..to je to..a ty ako to, že si mal vždy len kamarátsky vzťah? nikdy si ešte nebol zaľúbený? Keď ja som chcela mať jedného partnera a na celý život, ale no nepodarilo sa...

my.myself

aj ja by som sa chcela. mam 25, do duchodu daleko, ale aj tak... to nie je take jednoduche ako ze si idem kupit novu suknu :) ked do 30 sa mi nepodari, tak budem mat vztah z rozumu, lebo asi budem chciet babo. skoda, ze toto sa nijako neda ovplyvnit a preco ma niekto take stastie, ze uz v 16tich takeho dakoho stretne. to bude asi zlou karmou :D

prowler

nevediaca, urcite existuju, ale mna by zaujimalo, ci este existuju rozumne dievcata ? a ak ano tak kde ?, ja mam 27 a este som nemal iny vztak ako kamaratsky :)

nevediaca

ach jaj, no ja neviem, tiež mám 23 a tri vzťahy za sebou, pričom tretí bol z rozumu, len aby som zabudla na toho druhého...ale záľubiť sa mi nedalo..neviem ani kde by som mohla toho pravého stretnúť...a kde v dnešnej dobe existujú ešte rozumní chlapi :(

Magy

nevediaca - kazde sklamanie zanecha nieco v dusi a prehlbuje ten pocit, ktory prave mas. pocit nedovery, beznadeje...
ale prosim vezmi na vedomie, ze vo svojom veku si vlastne na zaciatku cesty a aj ked sa to teraz mozno nezda, tak zle skusenosti nakoniec su dobre. naucia ta byt opatrnejsia, vyspelejsia, mudrejsia a silnejsia. vsetko sa zuroci casom a netreba si nikdy zufat. plati to stare zname - ak chces hore, tak treba zostupit az na same dno, lebo sa da z neho dobre odrazit. ;)
nezufaj. vsetko bude dobree. mozno nie dnes, alebo za mesiac, ale bude. uvidis. ;)

unkown888

nestracaj nadej .. urcite najdes niekoho kto ta bude milovat a nikdy ta nepodvedie ... prezivam podobne obdobie ako ty ... ale na lasku stale verim , teda verim ze pride raz clovek s ktorym ostanem uz navzdy ...mam 23 .. 3 vztahy za sebou ... dufam ze ten 4 bude uz posledny ... este stale mam ex priatelku v hlave ... bola asi prva ktoru som skutocne miloval ... drzim ti palce