Asi som z inej planety

Príspevok v téme: Asi som z inej planety
blabla

Caute. S priatelom si hovorime vsetko a nedavno mi povedal, ze to na neho skusala jedna baba. Ze sa mu po nohe suchala s... , ale ani sa jej nedotkol. Pytala sa ho, ci ma frajerku a povedal, ze ano, napriek tomu pokracovala dalej (akoze zeny ozaj nemaju chrbtovu kost). Nemal s nou nic, ze si z toho robil len srandu, ale ked ma zacla urazat (a to ma ani nepozna a v zivote ma nevidela..), tak ju poslal do teplych krajin. Ja viem, ze nic nespravil a niekto si povie, nech sa tym nezaoberam, ze o nic neslo, pokial nic neurobil, ale jak by ste sa citili vy? Ja sa osobne citim jak debil... Povedal mi, ze si to nemam tak brat, ved nic neurobil, ale preco jej proste hned nepovedal, nech mu da pokoj, ze ma frajerku? On sam mi na to nedokazal odpovedat. Ze on si z nej len robil srandu. Ja som si viac ako ista, ze by ma moj priatel nepodviedol (aj ked pripustim ze nikdy nehovor nikdy...), ale neviem, asi som z inej planety, ze tomu nechapem a nechapem, preco si ma furt niekto potrebu dokazovat, ze o neho druhe pohlavie stale stoji, aj ked ma partnera. Aspon takto som si to vysvetlila ja....

2bodka

Tu bude vzdy ten isty problem, ze zeny a muzi inak rozmyslaju, inak citia, inak reaguju, preto nas pan Bozko spaja dokopy, aby sme do seba zapadli ako puzzle :)

keby chlapi rozmyslali ako zeny, asi by nas ani nepritahovali :)

tato situacia to pekne ukazuje, ze zena to vidi inak a chlap to povazuje za banalitu :)

preto je dobre vo vztahu nie vsetko si vesat na nos, zbytocne sa tym kazi vztah a na tomto vztah naozaj nestoji :) su dolezitejsie veci v zivote nez nejaka zufala fuchtla :)

blabla

arriva - ved mi sme sa rozpravali, ako som pisala (!). Ale on ma iny nazor a ja tiez, preto som chcela nazor nestrannych osob. Keby sa o tom bavim s kamaratmi, tak si to viem zivo predstavit. Chalani by boli na jeho strane a baby na mojej, to je onicom... Neviem, co je na tom take nepochopitelne.

arriva

Ja len nechápem, prečo ľudia majú potrebu riešiť taketo intímne prkotiny na nete. Kto komu čo a ako povedal, kto sa kam pozrel a podobne. Sak si to vydiskutujte medzi sebou. Vy sa poznáte najlepšie čo ste akí ste.

blabla

xxy - tiez si myslim, ze to je nechutne, no jemu sa to zdalo normalne, nakolko s nou nic nemal, ani sa jej nedotkol a v konecnom dosledku ju poslal aj tak do riti. Ale hovorim, poslal ju az ked zacla urazat mna..

Dadula56 - no ved sa aj snazim na to nemysliet atd, ale chcela som len vediet aj nazor inych.

2bodka

Pusti to z hlavy a nekaz si naladu a den :) chlapi maju zial ine zmyslanie a inak reaguju, ale za to ich zabit nemozme a rovnako nemozme ocakavat, ze budu reagovat tak ako my, zeny.. my mame cit dany prirodou, pretoze raz budeme matkami, tak sa mame na pozore aj pri takejto historke, ktoru mozmo chlap chape ako super prcu :)

myslim ze nabuduce si taketo zazitky necha pre seba... a ty sa na to uz vykasli, nestoji to za to... ta krava nech si sucha susulu nabuduce niekde inde :)

Dadula56

Blabla, ono je to asi jedno, ale neviem, co som prekrutila. Sama pises, ze ti to tak podal, aby si to zacitila, ze vyzeral, ze ho to tesi, ze nechapes takych ludi, co si musia nieco dokazovat. To som zhrnula ako lestenie si ega a podnecovanie ziarlivosti. Podla mna doslo jednoducho k chybe v komunikacii, kde on si myslel, ze sa moze s tebou rozpravat na urovni kamosov v senku, kedze ste si to zadefinovali ako hovorit si vsetko. Teda si myslim, ze to nie je az take vazne, aby si to musela vobec riesit na internete, pripadne sa tym trapit alebo skocit na to a zacat ziarlit, hlavne ked je to skrachovana existencia, co je z toho opisu uplne jasne, ze to nebude buduca kandidatka na Nobelovku.

blabla

2bodka - ved som mu aj povedala, ale samozrejme ze este ja som bola ta, co "stresuje" a robi z toho "vedu". A to som mu povedala len to, ze mi nieje prijemne pocuvat taketo jeho "zazitky" a nech ich hovori chalanom v bare pri pive, ze ja na to nie som zvedava. A este som ho nezabudla upozornit, ze ak volaco vyvedie, tak to bude jeho posledne a nech ani v sne necaka odo mna druhu sancu. Uvedomuje si, co by stratil, len dufam, ze na to bude vzdy mysliet...

Lulita - ako som uz spomenula, asi chcel, aby som ho potlapkala ako psa, ze nechal kosticku tak