Asi som z inej planety

Príspevok v téme: Asi som z inej planety
blabla

Caute. S priatelom si hovorime vsetko a nedavno mi povedal, ze to na neho skusala jedna baba. Ze sa mu po nohe suchala s... , ale ani sa jej nedotkol. Pytala sa ho, ci ma frajerku a povedal, ze ano, napriek tomu pokracovala dalej (akoze zeny ozaj nemaju chrbtovu kost). Nemal s nou nic, ze si z toho robil len srandu, ale ked ma zacla urazat (a to ma ani nepozna a v zivote ma nevidela..), tak ju poslal do teplych krajin. Ja viem, ze nic nespravil a niekto si povie, nech sa tym nezaoberam, ze o nic neslo, pokial nic neurobil, ale jak by ste sa citili vy? Ja sa osobne citim jak debil... Povedal mi, ze si to nemam tak brat, ved nic neurobil, ale preco jej proste hned nepovedal, nech mu da pokoj, ze ma frajerku? On sam mi na to nedokazal odpovedat. Ze on si z nej len robil srandu. Ja som si viac ako ista, ze by ma moj priatel nepodviedol (aj ked pripustim ze nikdy nehovor nikdy...), ale neviem, asi som z inej planety, ze tomu nechapem a nechapem, preco si ma furt niekto potrebu dokazovat, ze o neho druhe pohlavie stale stoji, aj ked ma partnera. Aspon takto som si to vysvetlila ja....

2bodka

lebo pri predstave, ze to bola jeho nejaka "znama", "kamoska", "ex-priatelka" je asi dost nevhodne, ze si ti NECHAL, lebo to povazoval za prcu....

a naopak, ak to bola cudzia zenska, potom by som sa zacala viac zaujimat o miesta, kam chodi bezo mna...

2bodka

xxy, presne tak,
tu je vsetko dolezite, na detailoch zalezi, lebo prave detaily mozu zmenit cely pohlad na danu vec...

Lulita

bla bla - tak to je fakt dost rokov, (ja som myslela, ze nejake pubertacke lavičko party) to si bol akoze vecer sadnut niekde s kamaratmi?

blabla

Lulita - 27 obaja. mna byvaly podvadzal celych 5 rokov v minulom vztahu, ale nepoznacilo ma to az tak, aby som urobila scenu za to, co mi povedal. neviem, asi cakal, ze ho potlapkam ako psika, ze dokazal odolat kosticke....

doubledog - rozumny clovek sa spyta na to, co potrebuje vediet, aby sa mohol vyjadrit. tak ako napr Lulita teraz na nas vek.

xxy - to snad ani nieje podstatne pre boha...

2bodka

blabla, ale to bola cudzia zenska? a kde to bolo? disco, bar, vonku, kde?

lebo toto mi skor pripada, ak sa to teda naozaj stalo, ze je to skor nejaka "kamoska", byvalka alebo skratka niekto, kto ho skusal, kolko vydrzi...

cudzia zena predsa nema potrebu suchat svoju kundu o cudziu nohu :) ak to teda nie je slapajda

xxy

mna by zaujimalo, ako ste sa k tej debate vobec dostali. ze cau zlatko, btw, vcera sa mi jedna skatula obtierala pizdou o nohu, len aby si vedela.. ci?

doubledog

toto forum nie je prekliate.
len na posudenie nejakeho problemu treba ovela viac informacii, ako sa vacsine ludi chce pisat (a citat)
a ked informacie nie su, tak si ludia domyslaju.