Ťažká depresia

Mimulus

Meretseger ty si roztrhala Muncha???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:D Veď to je trestuhodné veď ak by ste ho s lekárkou predali tak nemusíte do konca života pracovať :D :D :D :D :D Munch by sa v hrobe obracal

www.denik.cz

Mne osobne sa páči tento www.slavneobrazy.cz

Meretseger

Mimulus, to myslíš vážne? Ty máš o mne pozoruhodne vysokú mienku. Keďže ja som vraj momentálne v hlbokej depresii s psychotickými prejavmi: bludy - povedala som lekárke, že nevidím dôvod, prečo by som sa nemala neznášať, a že sa cítim vinná ešte i za to, že existujem; tak kvôli tomuto s tebou nesúhlasím, ale vďaka.
A jasne, Výkrik som zvesila zo steny, nech sa lekárka mrkne! Avšak napokon ma dokopala, aby som ho roztrhala a hodila do koša. Takže toto dielo je fuč, drahí milovníci umenia.
Dede2222: Miloš Kopecký: Já

Hviezdička

Aj ja som prekonala depresiu a nebolo to veľmi ľahké. Užívala som antidepresíva.

A chodila som aj k lekárke aj pre lieky ale už nemusím.

Držím ty palce k vyliečeniu :-).

Jane_3sto18

Už teraz je depresia veľmi často rozšírenou chorobou (nejak tretia v rebríčku sa mi zdá) a v roku 2030 by mala byť prvá najrozšírenejšia choroba sveta.
Smutné.
Myslím, že tak to hlásili.

Dede2222

Meretseger ako znie presný názov toho životopisu Kopeckého? mám pocit, že je najvyšší čas si ho prečítať...díky

Mimulus

misfit dúfam, že si už oslávil svetový deň duševného zdravia :) Ver mi osláv a depresia je preč - teda aspoň na chvíľu :D