Ťažká depresia

Mimulus

Meretseger ,,(možno, niekedy),, tak toto bolo naozaj trefné. Myslím že si odpovedala úplne perfektne a Tvoj príspevok má cenu zlata:) Naozaj tu nič lepšie ešte nebolo :)

Meretseger

Ja s tebou súhlasím. Presne toto tvrdil i Miloš Kopecký, a ten teda fakt vedel, o čom hovorí, trpel ťažkou bipolárnou poruchou.Dnes som bola u lekárky, keď sa spýtala, ako sa mám, vytiahla som obrázok od E.Muncha (Výkrik): "Asi takto." Je to veľmi trefné umelecké vyjadrenie. ale bojujme, ľudia, bude aj lepšie (možno, niekedy)

Mimulus

pan d. asi máš pravdu a s ťažkou depkou sa naozaj žiť nedá ani s liekmi a ani bez nich. Je to podľa mňa smrteľná choroba aj napriek tomu, že so mnou teraz väčšina nebude súhlasiť. Depresia je horšia ako rakovina a poviem to na rovinu radšej by som mal to druhé.

misfit

Teda poviem vám, že sa mi trocha ulavilo a je mi lepšie ale skôr sa snažím z toho dostať svojimi silami ako len ležať a spoliehať sa na lieky, kedy už zaberú. Fakt je dôležité snažiť sa aj keď to bolí jak sviňa, treba sa premáhať a premáhať a premáhať a nevzdávať to...

zewa

Ale da. Aj ked clovek to vtedy tak nevnima. Dolezite je mat niekoho, kto vas podrzi. U mna to je terapeutka. Zo zaciatku som zila, ako sa hovori, od sedenia k sedeniu.

zewa

Minule som premyslala, ci by sme tak casto upadali do relapsov keby sme miesto liekov mali napr. naplaste (cisto hypoteticky). Lebo ja mam niekedy celkom ok naladu, ale ked si vecer davam tu tabletku, tak sa mi to cele tak ozivi a neviemco. A som nahnevana, ze ich musim brat. Hm?

Dede2222

"Podarilo"..na chvíľku..je to celé zle, premáhanie sa pred všetkými a všetkým..bežné činnosti ubíjajú..na slučku toto celé...