Som iba cislo

Príspevok v téme: Som iba cislo
Lubka32

Dobry den, prosim Vas o radu v mozno banalnom probleme, ale trapi ma to. S priatelom sa pozname uz tri roky, ale intenzivne sa stretavame od marca tohto roka. Boli sme spolu na dovolenke, travime spolu cas podla moznosti, nakolko nebyvame spolu. Pri jednej navsteve u neho doma odisiel a ja som si nevedala najst mobil. Napadlo mi, ze ved sa prezvonim z jeho telefonu. Zostala som dost zaskocena, ked som ako posledne volane nenasla svoje meno, len cislo. Ostane volane uz vsak mena mali.Mala som sto chuti pozriet si napr. sms, ale hrdost mi to nedovolila. Po navrate som sa maximalne pokojne spytala, preco nemam meno, odpoved bola, ze ved mam take lahucke cislo, ze on ho rad vytukava! Pred tyzdnom som opät robila paniku, ze som si zabudla mobil tak ma isiel prezvonit a vsimla som si, ze opät vytaca moje cislo po cisliciach. Neviem co si mam o tom mysliet. Mame obaja dost rokov, necakam,ze budem mat meno ako lasenka a podobne, aj ked by ma to mozno potesilo :) Dnes sa mame stretnut a ja neviem, ci sa k tomu mam vratit a spytat sa alebo to jednoducho nechat tak.

Agnes999

No je to dost divne preco si ta neulozil, to nema logiku. Citala som teraz jeden pribeh, kde chlap mal tajnosti, nechcel o sebe vela hovorit a nakoniec po dvoch rokoch zistila, ze je len jeho bokovka. V diskusii chlapi pisali, ze dobre jej tak, ked je tak sprosta. Ze jej to malo byt hned jasne kedze nechcel o sebe moc hovorit. A tu zas chlapi pisu, ze naco take konspiracne teorie. Ale ak sa z toho vykluje, ze ma inu a ty si len jeho bokovka, budu si tukat na celo ze co si bola tak blba a nevsimla si to. Zena je proste vzdy zla a vinna, nech sa sprava akokolvek.

bibba

a neni nahodou zadany? mozno ma frajerku, a ked mu pozrie do mobilu na cislo si moze vymysliet hocico, na meno nie... ale necitala som to cele, asi iba dve vety... sorry

winki

Ako ja fakt neverím, že tí čo tu píšu, že je to normálne, by to aj tak naozaj brali v reali.
Ja keď získam na niekoho číslo tak si ho automaticky ukladám do mobilu.
Písala si, že ho pred tebou vyťukával....to ako on nemá historiu hovorou? To musí vyťukávať? Toto podla mňa neni normálne.

fero11111

no ta jak to cislo ale inak ty si tiez cislo ked nevies ci ma abo nema sluzobny telefon ... take zakladne veci nevediet hmmmm

Leela333

iskierka, ja predsa netvrdím, že útočíš a takisto ani ja neútočím na teba. Čo sa týka mojej predposlednej vety v predošlom príspevku, to už bolo myslené viac-menej všeobecne, lebo tak to tu naozaj chodí, bohužiaľ.

*iskierka

xxy
no ved jasne:) ale ako rychlu volbu moze mat nastavene aj daco ine, nez posledne volane kontakty..ale o to tu vobec nejde..proste nie vzdy by sme sa mali snazit pochopit chlapa:) ono to vlastne ani nejde :D
neskor sa hadam Lubka ozve, ze co je noveho