Som iba cislo

Príspevok v téme: Som iba cislo
Lubka32

Dobry den, prosim Vas o radu v mozno banalnom probleme, ale trapi ma to. S priatelom sa pozname uz tri roky, ale intenzivne sa stretavame od marca tohto roka. Boli sme spolu na dovolenke, travime spolu cas podla moznosti, nakolko nebyvame spolu. Pri jednej navsteve u neho doma odisiel a ja som si nevedala najst mobil. Napadlo mi, ze ved sa prezvonim z jeho telefonu. Zostala som dost zaskocena, ked som ako posledne volane nenasla svoje meno, len cislo. Ostane volane uz vsak mena mali.Mala som sto chuti pozriet si napr. sms, ale hrdost mi to nedovolila. Po navrate som sa maximalne pokojne spytala, preco nemam meno, odpoved bola, ze ved mam take lahucke cislo, ze on ho rad vytukava! Pred tyzdnom som opät robila paniku, ze som si zabudla mobil tak ma isiel prezvonit a vsimla som si, ze opät vytaca moje cislo po cisliciach. Neviem co si mam o tom mysliet. Mame obaja dost rokov, necakam,ze budem mat meno ako lasenka a podobne, aj ked by ma to mozno potesilo :) Dnes sa mame stretnut a ja neviem, ci sa k tomu mam vratit a spytat sa alebo to jednoducho nechat tak.

Lubka32

Fuuuha tak to s tym ulozenim svojho mena, to nedokazem! Nedovolim si mu zobrat mobil a nieco tam napisat.Ale inak podareny napad :) Ked mna to mrzi aj preto, ze ja mam na neho aj inu zvucku, aj fotku...sice aj na komosky ci maminu, ale mam. Dokonca on je ten kto castejsie vola a kontaktuje ma, vyhladava, organizuje program atd, tak ja neviem :(

Lubka32

No ved to :) nechcem aby mi teda dal meno lebo ja to chcem, pripadne sa urazam atd...Mala som moznost X krat mu pozriet do mobilu, ale nechcem. Teraz lutujem aj to prezvonenie sa, inak by som to tu teraz neriesila. Tak asi nasadim svoj pozorovaci talent a uvidim.

2bodka

ja si tiez myslim, zistit to zisti hned (myslim on) a je teraz na nom, ci si zalubeny chlapec necha cislo ulozene tak, ako ho ulozila jeho mila, alebo to vymaze a bude mat zase iba nezname cislo milenky :)

Maoam

v mojom dalsom vztahu to bolo tak, ze si ma partner ulozil pod zdrobnelinou + aj fotka :D a este taka ze rano rozospata v tielku :D, ale bola to zlata fotka, tak to je mile, ale nebazirujem na takychto veciach, meno by stacilo :D

2bodka

Moam, ne fakt, takto si moze ona nenapadko skontrolovat, ci je stale ulozena pod menom, alebo ci ju VYMAZAL a to je dost podstatne

2bodka

Moam a co keby svoje cislo ulozila do jeho mobilu? Nemusi to byt zrovna pod nejakym sladkym oslovenim, staci meno. Myslis, ze by to mohol brat ako velky zasah do sukromia?
Pretoze ked o nic nejde, tak to prekazat nemoze, ak je ale iba milenkou, tak bude pruser, co ale nie je na skodu, ked sa nakoniec dozvie ako sa veci maju. Co povies?