Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
Truffla

Caute..... s priatelom sme este spolu nespali..... ale naposledy ked bol u mna, boli sme nahy a chcel ist do mna bez ochrany a ja som mu povedala ze bez toho nie aj keby si daval pozor... proste tomu neverim... on to respektoval, ale dotkol sa ma trohu otvoru a ja som bola vlhka aj ..... neurobil sa ale.... tak ja neviem ..... je mozne ze z toho otehotniem ????
vdaka

Leela333

Na tom celom nie je zlé ani to, že sa pýtaš pre nás hlúposť, lebo veď na to tu to fórum je, aby sme poradili hoci aj s takouto otázkou.

Zlé na tom je, že si očividne ešte príliš mladá a aj s partnerom sa hrniete do niečoho, na čo nie ste pripravení (minimálne ty). Dobre si rozmysli, či ten tvoj naozaj stojí za to a či radšej nechceš ešte počkať. Aby si neskôr neľutovala.

Lulita

ááááá zalozte stranku zdravie.deti.sk lebo co na toto odpovedat? dotkol sa otvoru, ano, hned su z toho minimalne dvojcata, pomoc

pan d.

A k teme, ano si tehotna:D Furt tu dakto pise, ci nie je tehotny. Keby to napisal muz, tak si myslim, ze reakcie by boli uplne rovnake:D
Ty si tehotna, ale aj ja som tehotny, hoci som chlap, vsetci raz budu tehotny, chapes???

pan d.

Zacnime radsej od sameho zaciatku. Chlapci maju tam dole taky vyrastok a nim mozu robit dve veci, bud mocit alebo pichat baby, tiez tam dole:D

Anonymná128

Ešte detail pre úplnosť . Skús sa zamyslieť koľko si s tým chalanom a či ten sex a to všetko už vlastne chceš .Podľa písania fakt nemáš viac ako 15 rokov ... Viem ,že určité veci lákajú atď , ale ak si nie si celkom istá tak radšej počkaj a neorob nejakú kravinu . Ja som nebola ani s jedným ( myslím tým sex atď ) , pretože som sa necítila pripravená a niečo také chcem už vo vážnejšom vzťahu .
Tot vše .

Anonymná128

To sú fakt dnešné baby tak nezodpovedné ? Každá sa len predbieha v sexe , v partneroch , v nových skúsenostiach . Fakt to nepochopím , o čo v tejto hlúpej dobe každej mladej babe ide . Ja mám 17 , chodila som s dvoma staršími 22 plus chalanmi , no nikdy mi nenapadlo takéto hlúposti sem písať, ale robiť niečo , o čom si niesom istá . A to som tiež nebola meter od neho na kávičke . Ach jaj .