Ktore lieky na depresie a uzkost sa zdrazili?

bibba

Maoam, chcem sa ti podakovat, dala som si predpisat, to co si mi povedala, a mas pravdu, je to presne ten isty liek a je rozdiel 8 € a 1,54 :) psychiatricka rovno aj vyškrkla Coaxil zo svojho zoznamu, nech to uz nikomu nepredpisuje, dakujem ti

uhliarik

omyl, ceny sa uz menia kazdy mesiac, to je jeden z vysledkov safarenia ministra Uhliarika, nech mu je zem tazka.

Maoam

xirenka, dolezita je ucinna latka, preparatov je iste viac, treba lekara poprosit, nech ti predpise taky, za ktory budes doplacat menej, pokial bude mat tu istu ucinnu latku a bude sa jednat o tu istu davku, nazov preparatu je uplne jedno

xirenka1

no a ja ze som sama,ja beriem paretin,stal ma doteraz 0,50 cent a teraz stoji 4,50 je to mozne ako sa tie lieky zdrazuju??

Dede2222

Mne vypísal psychiater jeden liek, za ktorý som doplácala pár centov a po zdražení je tomu vyše 20eur. Tak sme to zamenili, som zvedavá, čo bude teraz..

Maoam

Bibba, Coaxil = Tianeptin, nech ti predpise toto, od firmy Sandoz, Tianeptin 12,5mg 90tbl, doplatok pacienta mas cca. 1,39 Eur, pri Coaxile 8 eur.