Otazka pre chlapov - S akou zenou by ste si vedeli predstavit zivot ?

Príspevok v téme: Otazka pre chlapov - S akou zenou by ste si vedeli predstavit zivot ?
lienkalienka

Mam na mysli, aka by mala byt zena s ktorou by ste to brali vazne (a nielen na jednu vec, ze :)) Povedzme, že vyzorovo sa vam paci, ale ake charakterove vlastnosti by mala mat? Co by mala robit, respektive nemala, a ake typy zien, alebo ich vlastnosti neznasate?
Viem ze odpovede budu odlisne, ale zaujimaju ma vase nazory.

A este 1otazka: Vadia vam kamarati vasich priateliek? Neziarlite ani trosku, alebo naopak, najradsej by ste boli, ak by mala len kamaratky?

Za odpovede diki :)

xxy

no kludne nemusis nikoho presviedcat, lebo si vypotil totalnu blbost. milujem ludi, co sa drzia percent, ktore si sami vytvorili v hlave. jeeeeezis

lost

:D no mne je jedno, nemam naladu nikoho presviedcat donekonecna, len si to o 95% myslim a ked nie 95%, tak 44,41% moze byt ?
95 bolo explicitne cislo, mohol som napisat drviva vacsina, alebo majorita, alebo cokolvek..
o tom ma ale nikto nepresvedci, inak by nebolo tolko blaznov co sa stazuje na depky, na to ze im nestoji, ze nemaju to a hento a ze ako ziskaju spat to co stratili.
plus by nezavideli aj priblbly usmev na tvari.

lost off :P

arriva mas odkaz v tej teme vedlajsej :P

lost

xxy a ako inak ich mam nazvat?
ved som pisal, ze ak nie homo, tak metrosexual, ale nie v dobrom..
vidim to vsade, od bratislavy az po vychod. ale hlavne BA :D ked uz sme pritom..

Lulita ja na to nemam postavu, aby som take nieco podstupil :D

xxy

lost, cim to je, ze nikdy nevies argumentovat k veci? co to ma spolocne s homosmi? ja by som rada vedela, kde zijes, ked je okolo teba 95 percent teplych chlapov. to mi je zahadou. zaujimave, ohanas sa, ze tym padom mas vacsiu sancu na baby ale mal si niekedy v zivote frajerku vobec? pokial viem tak nie. tak o co ide?