celulitída

pepinka

no ja som z HAK tiez skoro vobec nepribrala ale ta celulitida je zjavna. a mam pocit ze sa to este zhorsuje a tiez antikoncepciu vysadit nechcem. zacala som pit aspon 3 litre tekutin denne a pravidelne behat a skusam aj spevnovacie cviky na zadok...uvidime ci to pomoze, no dufam ze hej :)

fliacik2

vazne to je skoda :-(..ja proti nej bojujem vsetkymi spôsobmi a nemizne.. a predtým so ju mala minimálnu...ale hak nechcem vysadit, bojim sa ze sa mi vráti akne...inac som vôbec nepribrala, len ta celulitida je hrozna a to mám len 18...

pepinka

fliacik
ja mam taky isty problem, ked beriem HAK tak sa mi celulitida uplne zhorsi a neda sa jej zbavit ani cvicenim ani kremovanim, akonahle HAK vysadim na par tyzdnov, tak sa mi stav ovela zlepsi...

celulitida

ahojte...ja bojujem s celulitidou asi 6 mesiace, ale mám pocit, že sa mi zhorsila...je to mozne?...viac cvicim, pravidelene sa masirujem, kremujem, striedam studenu a teplu vodu..pijem viac vody a cistiace caje...

kocoska

a co ak mam popraskanu pokozku na vnutornej casti stehna...a ma to fialkastu farbu..na to mi co viete doporucit?prosim pomozte mi...dakujem

1emka1

Ahojte, myslite, ze na celulitidu moze pomoct aj ked si na noc nohy obalim mikrotenovymi sackami a aetse pred tym ich nakremujem gelom proti celulitide?

milacik27

mne najviac pomohol mierny pohyb, nivea good bay celilitida a este aj pripravok na odburanie tuku

najlepsie je ak sa Vam niekto venuje a vysledku su zarucene ... o tyzden idem na dovlenku a som so sebou spokojna

ak by Vas zaujimali podrobnosti aj o strave a podobne napiste mi na slniecko14@gmail.com

Janka712

Ja som vyskusala Adonia LegTone Serum. Uplne spickova vec! Pomaha to uz za par minut. Nemusim sa bat ist do plaviek toto leto ;-)