Prečítané správy

Príspevok v téme: Prečítané správy
Žujka_21

Potrebujem radu. Som s priateľom 1 a 1/2 roka. Chodí na týždňovky a aj keď ho milujem, je tm trošku nedôvera. Dnes som sa mu prihlásila na pokec, viem že to bola chyba a neviem čo ma to napadlo, ale stalo sa. Našla som tam správy ako si píše s kamarátom, že ľúbim ťa, láska moja jediná, milujem ťa a podobné. Je to normálne?

anjelik*

Žujka, ak si chceš pomôcť, prestaň sa s tým zapodievať. Mimulus má pravdu, nepatrí sa niekomu liezť do súkromia. Pretože si čítala niečo, čo si písali dvaja kamaráti a ty ani len netušíš, prečo sa tak oslovovali...skutočne sa mohlo jednať o recesiu a ty sa ideš utrápiť. Mne tiež priateľka napísala, že ma miluje a nechystáme sa práve brať. :o))) Vyplynulo to jednoducho z rozhovoru, keď sa so mnou príjemne cítila. Netreba vždy za slovami vidieť, čo tam nie je. V každom vzťahu sú vždy aj problémy, ale tie sa riešia vzájomným rozhovorom a nie sliedením po správach na pokeci. ;o))

Žujka_21

Hoci aj s kamarátkami si občas píšeme, že sa ľúbime a tak .. a príde mi to u chlapov čúdné, aj ak je to žart

Žujka_21

Vzťah je super, občas hádka ako každý. Voláme si dennodenne aj niekoľko krát, alebo lepšie pvoedané on mne volá, keď je preč. Ak je doma, sme spolu každy deň ,hoci spolu nebývame. Len ti pochybnosti aj preto, že som mala predtým vzťah v ktorom som dôverovala na sto percent a po čase som zistila, že mi klamal vo veľa veciach

Maoam

myslis to tak, ze to bol od neho chytak na teba? ci mu tam vlezies a budes to citat? :-) ako vtip nie zle

ale vsak musis vediet viac, nepises o vasom vztahu vobec nic, akurat ze chodi na tyzdnovky a ze mas pochybnosti

Žujka_21

Ako ono to tam nebolo písane v nijakom kontexte, vyznelo mi to aj trochu ako sranda, ale človek si nieje istý...Neviem či je dobrý nápad si vytvárať nick, skôr sa o tom porozprávať:(, ale ako na to?

Mimulus

Aj na to som myslel ale neviem ako by som Ti poradil. Ak chceš konšpiračnú teóriu prihlás sa na pokec ako chlap, urob si profil a kontaktuj ho a uvidíš.