Škodi vecer jablcko?

otázocka

ja tiez chcem mat vysnivanu váhu,ale nie postavu, lebo to sa nedá.

snažím sa ako sa dá, dneska na rano jedno hnede chleba s paradajkami s maslom bez salamy, na obed biele meso pecene so zemiakmi mala porcia, neskor jablko, a na veceru som teraz zjedla slepaciu polievku, ktore som nejedla cez obed, a dneska chystam sa zase cvicit zumbu aspon 30 m. myslim ze pohyb je zdraví.

teraz som dopiekla rodičom jablkové rezy, dufam ze im budu chutit.
ináč píšem si co som kedy zjedla

winki

pan d, moju maminu som velakrat v noci prichytila ako papá jablká, keď som sa jej opýtala na dovod tak mi povedala, že nevie zaspať a keď si dá 1,2 jablká tak ju to ukľudní a zaspí.

Na margo otazocky, taktiež som do stravy zahrnula veľa čestvých byliniek, pažítka, žerucha, zelerová vňať, tymián, bazalka, z vlastnej záhradky. A veľa veľa ľanového semiačka, otrúb, klíčkov a olejov sezamový, lanový, kokosový /na tom ked tak vyprázam/. Robím vela kuracinky a morčaciny na pare a samozrejme raz do týzdna musí byť ryba s bylinkami.

winki

maoam, už nie. Ale chudla som, a schudla som. Na váhu aký chcem. A to moje stravovanie vychadza skor z mojej predstavy prejsť na iný typ stravovania. Dosť som sa zahrávala s vitariánstvom. Ale je to komplikované, tak som sa rozhodla takto. Nerobí mi to problém. Nie som hladná a vyhovuje mi to. Radsej ako kompletný obed alebo veceru co sa skadá z masa prílohy ako zemiaky a ryza, tak si vzdy zvolím postum? na obed masko plus zelenina cerstvá na veceru potom tá príloha a zelenina čerstvá. Mozno je to divné a pre mnohých málo, ale mne to uplne stačí.

winki

Ranajky: postruhana mrkva cvikla ovsene vlocky s orechami (coop jednota) s medom a skoricou
Desiata: jablko, pomaranc, ako kedy lebo robím a ako mám čas na to
Obed: masko na pare, cestoviny, poprípade to čo varí mama len v mensom mnozstvse s kopou zelneiny čerstvej. Teda to čo by normalne zjedol clovek si rozdelím na poli a doplním zeleninou ako ladový šlát čínska kapusta, uhorka paprika paradajka
Večera: ja vascinou mávam polievocky na vsemozný spôsob prípadne šaláty zeleninov s tuniakom alebo len tak , syr so zeleninou, Desiatu nestríham a mne osobne ani nechýba.

otázocka

áno mám s tym problem,akurat sa mi to teraz podarilo vyprazdniť sa, a nebolo ani tuhe velmi po 4-5 dnoch, tak som teraz rada. Bojím sa a hambím sa vyplachovania čriev pred lekárom.

Začala som jest jablko a zeleninu rano, a cviciť zumbu, myslím že mi asi to pomohlo, totiž musím prijat aj vlakniny.

ja si prečitam vsetky rady od vás a dakujem

kavakava

www.liecenie.info

Precitaj si nieco o >SEZAME<
tieto semienka su dobre proti >ZAPCHE<
/ak som dobre pochopila->trapi ta vyprazdnovanie criev/