Škodi vecer jablcko?

otázocka

vinea

no dobre vieme ze muži ako reaguju na dievcata ktore su tučné, ja az taka tučná niesom podla neho,podla inych, lebo mi aj trcia kosti na rukách pri krku a tak, a tiez mi partner vysvetlil ze ja niesom ta baculka

mne sa pacia zeny ktore su krv a mlieko, a lutujem tie zeny ktore su stihle z zdravotnych a psychickych dovodov.
moj terajsi priatel vravel mal velmi pekne baby, ale vo vnutri nic nemali

jaj no dobre tema zacala jablckom :D :D

vinea

otázočka....ten posledný odsek, hm, prečo sa tak zhadzuješ a máš nízke sebavedomie??
Ja tiež nie som zrovna twiggy, ale páčim sa mužom a zas si nemysli, že každý hľadá len super štíhle atd
Môj bývalý mal celkom úspešnú modelku a zrazu som prišla ja a bác

otázocka

u mna bol problem, ze jedla som 2 3 razy do dna a to mastne jedlá, teraz musim viackrat a malo, aj kvoli zdravotnym problemom musim presjt na zdravy zivotny styl, trpim zapchou, a ani saratica mi nepomaha so zaludkom, nechcem koncit ako moja starka zdravotne,

so zumbou plavam akokeby v mori taká som spotená, moja plet a pokozka je jemná, hladká, nemam vyrazky, to asi kvoli tomu ze pijem dostatok cistej vody

chcem sa zmenit aj kvoli mojmu priatelovi, tozit nechapem ako moze byt somnou ked som tucna,a on je tenky pekny vysportovany, s charizmom, s inteligenciou, ja som vedla neho pastierka, vravi ze som rozumne dievca, nekonfliktná, ale posnazim sa aj schudnut

xdanielax

6 kg za mesiac je nerealne. Za dva je to ok. To si uvedom ako prve.

druha vec, ZRAZU takto zminimalizovat jedalnicek znamena stop pre metabolizmus, a telo si zacne ukladat zasoby.

Takze vlastne: jes malo.
Na ranajky okrem masla daj na chleba aj nejaku bielkovinu - nizkot.syr, tvaroh, nejaku dobru sunku .. resp. ovsene vlocky (nie lupienky) mlieko/jogurt/tvaroh...co ti chuti, mozes aj orechy napriklad.

desiata - napr. ovocie (vitaminy), al. jogurt/acidko ....

obed jedz normalny! Nemusis si dat pol taniera ryze, ale daj si ryzu, maso! a vela zeleniny

olovrant - nieco male, jogurt, nejaka zelenina, pripadne ovocie (ale menej)

vecera - vynechaj sacharidy uplne, jedz bielkoviny+zdrave tuky.

vela vela je o tom popisaneho vsade na nete, takze v prvom rade to chce precitat si info. Neklast si neralne ciele.
Vynechat bielu muku, sladkosti, mastne atd.....
a pohyb! najlepsie taky, pri ktorom sa spotis a zadychas - po cviceni sa najedz az po hodinke. A vela pi (to robis dobre)

[zruseny16]

praveze maso by si mala, aspon ryby a kuracie, morku...maso su bielkoviny, ked budes jest aj mliecne vyrobky a zeleninu. Menej sacharidov, aj to ti pomôže, vlastná skúsenosť.