Sexuálna tuzba

Príspevok v téme: Sexuálna tuzba
lara321

S priatelom som vyse roka,zo zaciatku to bolo uplne skvele,ja 25r on 30r, mali sme sex niekolkokrat za den dobre ze nie.. Od zaciatku nasho vztahu sme zacali spolu byvat,zacali sme sa postupom casu hadat myslim si ze ako kazdi kto zacina vo vztahu fungovat v jednej domacnosti-hadky o dom.pracach,neporiadku atd klasicke sprostosti. Potom som začala mavat pri sexe problemy ako palenie,bolesti a myslela som si ze mam neaku alergiu na jeho semeno,velmi to stipalo pri sexe,pomaly sa frekvencia nasho sexu znizovala. Chodila som k niekolko doktorom,nic nezistili,a tieto problemy sa postupne vyriesili ako sme zacali menej spolu spavat az momentalne mame sex raz za mesiac alebo raz za niekolko mesiacov. Momentalne sa citim fajn,dala som si doporiadku telo aj som zacala brat HAK . Ta pokial viem k chuti teda velmi nepridava. Uz mi z toho sibe. Citim sa mizerne,on ma normalne chut niekolkokrat do tyzdna,povedal mi ze ho pritahujem stale. Ale ja vobec.NIC.mam nervy.Je to fuc. Napravi sa to este??Najhorsie na otm je ,ze ked vidim neakeho pohladneho chlapa tak sa pristihnem pri tom jak si pomyslim na to,ake by to bolo s tym chalpom a zrazu tam vznikne neaka myslinkea sexualna. Je mi zo seba zle,ze toto mi prejde hlavou,s cudzim chlapom a pri mojom nic:((neviem ci je chyba v hormonoch alebo je to uz nenapravitelne,a tuzba po sexe s mojim priatelom je uz nenavratititelna...dakujem za kazdu radu..

AdamKrt

Nam sa stalo nieco podobne. Priatelka vysadila antiku, lebo jej robila zdravotne zle. Po vysadeni doslo u nej k takemu ochladnutiu. Prestala mat chut na milovanie, zacala dokonca citit k tomu odpor. Dokonca aj k dotykom v dolnych partiach. Uz je to niekolko mesiacov a stale sa to nelepsi. Predtym aj sama dost casto masturbovala, teraz uz ani na to nema chut. HAK je svinstvo...

Da sa to vobec z tela dostat nejak von, urychlit tie zmeny, ktore daju telo do povodneho stavu, zbavia ho tych hormonov ?

Slecna A.

chces si dat telo do poriadku a tak si zacala uzivat antiku...to je chore :D Ak ti na vlastnom tele zalezi, okamzite to vysad. A inak, verim tomu, ze antika znizuje chut na sex, ale neodvolavajte sa mile zienky len na nu. Vasa sexualita je len a len vo vasich "rukach"...Dajte sa do pohody hlavne psychickej, az potom budete mat chut aj na milovanie. Dajte prec komplexy, prestante riesit cosi stale, prosto si uzivajte....bodka :) A neuzivajte ant preboha

amerika0

Toto sa stalo aj mne ! ziadna chud na sex ,ale je to len a len antikoncepciou. Treba vymenit !!! drzim palceky :)

moznost

vies v com moze byt chyba?
v antikoncepcii..ta dokaze rozhodit telo, rozburit hormony..
mozno v konkretnej znacke (treba vyskusat inu) alebo celkovo antikoncepcia ako taka

arriva

Tak to treba napraviť, inak sa vám to čoskoro rozpadne. Romantické rande, a nežnosti, alebo naopak osvieženie v sexe , nové praktiky, inspirujte sa ...

lara321

Ano,aj on,aj ja trvalo to dost dlho aj tie vysetrenia vsetky mozne u gynek,potom immunolog on urolog a nakoniec po prelieceni mi ostalo este take svrbenie aj to mi sa zhorsilo po sexe preto som sa preliecila jednymi ATB od gynek,a potom to zmizlo uz uplne. Bez gumy sa uz bojim,aby sa mi to nevratilo .Cele to trvalo rok kym som sa popreliecovala a nevratilo sa mi nic..doteraz neviem z coho som mala tie stavy,ziadne extremne infekcii nikomu z nas nevysli na testoch,len streptokoky nic presvedcive,. Ale teraz uz nemam problem,ale s gumou nechem uz riskovat neake dalsie neprijemne bolesti atd..ale teraz ked uz som OK tak neni chut

arriva

No sexuálny život treba dať doporiadku. To neni normálne takto fungovať, že raz za mesiac. Možno ma aj on infekciu, preliecil sa?