Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie na VŠ v koncoch

flegma

a obed? to mas len tie jablka? jedno si daj na desiatu, druhe na olovrant a medzi to vsun obed
ak sa neda v jedalni, nos si z domu, napr celozrnna bageta, sunka syr, zelenina
a vyhod tie nizkotucne sajrajty

vkoncom

teraz mam 68kg a chcem aspon na 60kg sa dostat a potom este ak by to slo na 55 ale to je daleka buducnost a vysku mam 173cm... no na ranajky som si teraz kupila take bio celozrne lupienky a nizkotucne mlieko .predtym som mavala paradajky na celozrnom clebe s light syrom ... no do skoly si berem jablka a vecer si zvyknem dat nejake kuracie prsia na prirodno a k tomu zeleninu ...ale to robim uz dva tyzdne a nic som neschudla tak neviem ako to mam upravit

flegma

medzi prednaskami mate urcite pauzy, chce to len trosku si zorganizovat cas... ak chces na fore poradit, musis dodat podrobnejsie informacie, vahu/vysku, miery a najlepsie denny jedalnicek

winki

light nizkokalorické veci??? To je to najhoršie.

Ja to v skole robím takto...ráno pravidelne raňajky, ak vstávam skoro tak si ich pripravím už večer. Obed si berem so sebou pripavený s kopu zeleniny. Jedno prípadne dve jablká. A na veceru zeleninové šaláty na rozne spôsoby, poprípade polievky domáce nie sáčkové.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.