Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Omladzujúci krém na tvár

stastnablcha

mne raz kolegyna neverila ze este nemam 35.. to bol pre mna popud aby so msa vazne zacala starat o seba. pouzivam nuance krem a myslim ze zmenu vidno, lebo uz mi nikdy nic take nik nepovedal :)

betka365896

Ahoj, o omladzujúcich krémoch som nepočula nič dobré, no navždy mladým sa dá ostať vďaka dobrej strave, žiadnym nervom a podobne. Zober si tie známe herečky, mladé aj v šestdesiatke. :D Minule som o tom čítala na tomto webe, určite si to pozri: www.namzenam.sk

betka365896

Ahoj, nepočula som nič dobré, čo sa týka omladzujúcich krémov, no je mnoho spôsobov ako ostať vo sviežej forme. Napríklad také herečky, navždy mladé aj v šestdesiatke :D Kto by to nechcel? Na tomto webe som minule videla nejaké tie dobré rady :) určite si to pozri :) www.namzenam.sk

gabona1

Ahojte, ja mam super krem na tvar, pouzivam Nuance z lekarne. Mam uz druhe balenie, som velmi spokojna, odporucam

ajja

to urcite omladzujuci krem...nic take neexistuje, je to vytahovanie penazi z vreciek tupych ludi, uz len chemia ta omladi, to by musela kazda zena vyzerat na 20rokov

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.