Omladzujúci krém na tvár

betka365896

Ahoj, o omladzujúcich krémoch som nepočula nič dobré, no navždy mladým sa dá ostať vďaka dobrej strave, žiadnym nervom a podobne. Zober si tie známe herečky, mladé aj v šestdesiatke. :D Minule som o tom čítala na tomto webe, určite si to pozri: www.namzenam.sk

betka365896

Ahoj, nepočula som nič dobré, čo sa týka omladzujúcich krémov, no je mnoho spôsobov ako ostať vo sviežej forme. Napríklad také herečky, navždy mladé aj v šestdesiatke :D Kto by to nechcel? Na tomto webe som minule videla nejaké tie dobré rady :) určite si to pozri :) www.namzenam.sk

gabona1

Ahojte, ja mam super krem na tvar, pouzivam Nuance z lekarne. Mam uz druhe balenie, som velmi spokojna, odporucam

ajja

to urcite omladzujuci krem...nic take neexistuje, je to vytahovanie penazi z vreciek tupych ludi, uz len chemia ta omladi, to by musela kazda zena vyzerat na 20rokov

Omladzujuci krem

Myslim, ze omladzujuci krem neexistuje. Avsak vyborne vyhladi vrasky a ocisti pory krem pantovy od sibircanky. Plet vyzera lepsie, samozrejme uplne zvraskavenej pomoze len chirurgia, ale pre strednu plet vyborne tento krem pomaha.

sylwa79

omladzujúci krém neexistuje :-) ale pleti sa dá pomôcť dobrou životosprávou, vodou, spánkom a hlavne spokojným životom :-). už keď nejaký krém tak určite niečo pleti prirodzenejšie (ja som prešla značkou dulcia, teraz používam pure elements a som veľmi spokojná aj keď viem, že moja pleť potrebuje časom vždy zmenu)