Omladzujúci krém na tvár

marikafor

moja mamina mala narodeniny a kupila som jej z tejto stranky kremiky na zrelsiu plet -odkaz odstránený-
Diva pletove serum a Gold elixir velmi sa tesila a ked to zacala pouzivat ich aj chvalila ze tie kremy jej dobre sadli a ze pomahaju.. samozrejme neomladla o 20 rokov :D zazraky necakajte od tych kremov iba spomalili vznik vrasok

222karma

ja som to nejak neriesila ze aky krem proste vzdy som si nechala poradit kamoskami, no a teraz mi poradili ze krem so slimacim slizom a myslim ze konecne som pochopila vyznam ze ti sadne krem ozaj oporucam

laura36

tak prave testujem TEOXANE kozmetiku, RHA serum a protivraskovy krem na suchu plet, po dlhej dobe testovania roznych znaciek mozem povedat, ze uz po 2 dnoch vidim vysledky, plet je napnuta,hladka a celkovo vyzera lepsie. Naozaj tato kozmetika je TOP. Skoda len, ze je tak financne narocna a momentalne si nemozem dovolit kupovat 80 eurove sera a kremiky...moj vek 37.

laura36

Tak ta teoxane je drahsia ako tiu pisala jedna pouzivatelka, serum 50, voda 22 ale krem 50 ml az 80 eur a to je uz dost....inak to nevyzera zle, skoda, ze taka cena...

panna-cotta

hej slniecko8523!!!
uuuplne mega dobru skusenost mam s dennym kremom od Victorie Beauty s arganovym olejom, pouzivam denny krem aj nocny krem, pod ten denny si vklepavam este 100% araganovy olej (mam suchsiu plet) Mega rychlo sa vsiakne, nestahuje pokozku a fakt po tyzdni som videla prve vysledky vyhladenia!!!!! urcite vyskusaj! vrelo odporucam som nadmieru spokojna a to uz som vo veku kedy moje vrasky zacinaju byt naozaj vidiet:)
ps: ten 100% arganovy olej mozes pouzit hoci-kde aj na vlasy, cele telo! je to skvela vec.

Ivka 1

A keď k tomu pridáte ešte kyselinu hyalurónovu v tabletkovej forme, budete mať nielen peknú pleť ale aj zdravé kĺby.

morticia

Já mám výborné skúsenosti s Botuline gold od Minceru.Je veľmi dobrý, ale čo mi určite a veľmi pomáha sú hydrogelové masky na pleť. Je to fakt rozdiel. Snažím sa je aplikovať aspoň 2 x za týždeň a hylauronová maska pod oči je bomba!!!

fitMonka

Activar od bhip-u je bezkonkurencny. Aj ked drahy... Obsahuje okrem ineho AC11, specialny extrakt z Vilcacori s 8 patentmi a jeho ucinok na plet dokumentjuje viacero klinickych studii z celeho sveta. Jedina latka na svete, ktora opravuje poskodene DNA. Pozrite na energiabhip.sk