Zle ostrihané vlasy

Príspevok v téme: Zle ostrihané vlasy
Nyki

Zdravím :)

Nepoznáte niekto, neaký šampón, tabletky alebo nejaké zarúčené "staré" recepty na rýchly rasť vlasov ? Aby mi rýchlejšie rástli. Ešte včera ráno som sa zobudila z vlasmi po zadok. Krásne, dlhé, zdravé. Poobede som šla ku kaderníčke nech mi skráti o takých 5 cm maximálne a končeky zostrihá do špica. Od nej som šla z neskutočným plačom. Ostrihala mi polovicu hlavy, uplne zly strih a poriedila čo sa dalo. KATASTROFA. Plačem už druhý deň a som zúfalá. Mala som krásne dlhé vlasy po zadok teraz mám ledva poprsia :( prosím nepoznáte niečo čo my pomôže ? :/

pan d.

To je tak, dojebu nas a my im za to este aj zaplatime. Na strihanie vlasov by mali mat ludia vysku, lebo hlava robi cloveka. Ak zo mna niekto urobit kretena, tak budem vyzerat ako kreten, to sa napr. takemu psychiatrovi len tak nepodari, ale kadernicke hej.

muchotravka

v prvom rade by som strih reklamovala priamo u kadernicky, mas narok na opravu strihu, v tomto pripade asi skor na vratenie penazi... potom by som skusila vitaminy typu biosil, co som citala recenzie, velmi chvalia, pripadne nejaky vlasovy aktivator, skus sa poradit v lekarni

vebe

Zbytocne budes vyhadzovat peniaze za nieco, co aj tak fungovat nebude. Vlasy rastu svojim tempom a nemas to ako ovplyvnit. Nastastie nam vsetkym rastu, takze aj zle ostrihane raz vyrastu. Moja otazka, ked si taka strasne nestastna. Ostrihanie dlhych vlasov nejaku tu chvilu trva a nie je to neviditelne. Ty si to nevidela? Ked sa ti to nezdalo, tak si mala nieco povedat ked ta strihala, teraz je uz ostrihane, uz s tym moc nenarobis. Ono to mozno ani nie je az take zle, len ti vadi ta zmena