Z nechutných vecí ma napína na zvracanie

arriva

Pekne, Mimulus :) mne je momentálne zle z toho čo vidím vo Food Revolution Jamieho Oliviera . Disgusting. Ľudia majú vymyte mozgy.

Mimulus

No mne osobne je na vracanie každý deň keď vidím aký je dnes svet prehnitý, aký sú k sebe ľudia zákerní a zlí. Je mi na vracanie z toho ako sa na svete riešia problémy, ako si všetci myslia, že to je normálne ale nikto sa tomu nevzoprie. je mi na vracanie zo strachu so straty zamestnania, rodiny, z toho, že skutočná láska sa v dnešnom hektickom živote už ani nevidí, nahradili ju stres, strach, úzkosť a existenčné problémy. Je mi na vracanie z toho, že na svete je viac rozvodov ako uzavretých manželstiev, že sa rodí menej detí a že sa ničí všetko pekné čo tu kedy bolo. Je mi na na vracanie už v podstate zo všetkého, pretože niektorí ľudia nemajú čo jesť a iní zase jedlo vyhadzujú. No a takto nejako to cítim ja. Viem, že si mala na mysli skôr jedlo ale mne osobne je na vracanie z tohoto a ešte z ďalších vecí na ktoré by mi nestačila ani klávesnica a ani obsah tohto fóra.