Sive vlasy v mladom veku

Príspevok v téme: Sive vlasy v mladom veku
sivka

Ahojte, tak rada by som sa s vami podelila o svoju skusenost :)
Mam nieco cez 20 a dost sivych vlasov, stale som ich farbila ale niekedy som z toho uz bola dost smutna. Hlavne ked som pozrela na ostatne dievcata a tie mali krasne vlasy, a aj vlasy co odrastali, ukazovali prirodzenu farbu. A ja som kazdy mesiac nachadzala odrastene sive a bolo to strasne vidiet, kedze mam tmavohnede vlasy.
Ale od maja si uz vlasy vobec nefarbim a mam ich krasne hnede, svoje hnede, velmi rychlo mi zacali rast a nadherne zhustli :) Nikdy mi nikto nechvalil vlasy, iba ak boli cerstvo nafarbene, teraz ich chvali kazdy :D neviem si este na to zvyknut. A kedze viem, ake to je hrozne mat sive vlasy a este k tomu v mladom veku, rozhodla som sa vam napisat (viem ze to znie trosku reklamne, ale som z toho stastna) o reparexe :)
Vyhody: reparex zo zaciatku musite uzivat kazdy den, mne vlasy stmavli po 3 tyzdnoch, potom staci raz/2x do tyzdna. Je to skvele, lebo je tam vela vitaminov, vdaka ktorym vase vlasy budu zdravsie.
Druha vyhoda je, ze uz 6 mesiacov som si nefarbila vlasy a je nadherny pohlad do zrkadla, kde v cesticke nevidim ziaden sivy vlas :D pocas uzivania reparexu si mozem tiez farbit vlasy, ked sa mi nepaci moja povodna, ale mne sa nechce, tak dlho si farbim vlasy, ze si svoje prirodzene vlasy uzivam :D
3.vyhoda, nie je to drahe a je to kratke na cas, ked vlasy stmavnu, tak cele moje pouzivanie reparexu trva asi 1 minutu do tyzdna.
Nevyhody: bola tu jedna nevyhoda, ked som uzivala reparex, kamaratky mi vraveli, ze preco mam vlasy pri korienkoch v nadychu do zelena. Ja sama som to nevidela, bolo to vraj vidiet iba na slnku. Ale pisala som potom do firmy a napisali mi toto:
Vážená pani,
zelenkavý nádych vo vlasoch odstránite prepláchnutím vlasov octovou vodou. Mimochodom problém sme už riešili, pretože dochádzalo k reakcii jednej z ingrediencií s meďou a železom obsiahnutých v niektorých farbách ale aj šampónoch. Výrobky po 01.10.2012 už nereagujú a netvoria nádychy. Ajhľa - všetko sa vyvýja a zlepšuje najmä vďaka ohlasom užívateľov. Ďakujem.
S úctou
MUDr. Oto Sova, CSc.

Takze ospravedlnujem sa za dlhy prispevok ale musela som Vam to dat vediet, pretoze ked som sama este v maji hladala nejake referencie od uzivatelov reparexu na internete, skoro ziadne som nenasla a bala som sa ze naletim na reklamu :D a hlavne kvoli tomu som sa rozhodla o Reparexe napisat :)

Tiborrrrr

Po akej dobe? myslím, že kým nezačnú vyrastať nové vlasy. Enzým treba obnovovať alebo ako to povedať aby efekt zostal. Čiže keď ho prestaneš používať tak je jasné, že za krátky čas budeš opäť so šedivými.

michala9

freduska55 myslim ze je to v tomto smere podobne ako s liekmi, mozes sposobit "predavkovanie" a myslim, ze by vlasy mohli chytit inu farbu ako by mali..

majusaa

ale potom ak ho prestanem pouzivat tak po akej dobe sa opat ukazu sedive vlasy? ja som na toto taky zabudko, tak sa obavam ze jeden tyzden zabudnem ho pouzit a dalsi uz budem mat sediny :/

freduska55

ake mnozstvo si aplikuje na vlasy? to z akeho dovodu? na to je nejake presne davkovanie ze kolko ci ako viem ze tak toto je malo a toto uz vela?

stastna125

freduska55 co najblizsie ku korienkom, ale nemal by sa aplikovat z vysky :) a treba dbat aj na to ake mnozstvo si aplikuje clovek..

erikuska

jasne, cize na zaciatku naozaj ho musi clovek pravidelne dennodenne pouzivat aby sa vysledky dostavili. To je celkom v pohode si myslim.. a potom si uz snad aj sama budem vediet zvazit, ze ci este je potrebne kazdy den alebo uz nie. lenusa00 ako to myslis, ze v lepsej kondicii? myslis, ze prave toto moze kvalite vlasov prospiet?

snezienka2

slnko31 myslim ze u zien je vseobecne problem ked im niekto povie nech obmedzia umyvanie vlasov.. ale mala by si to vyskusat obmedzit skor sa dostavi aj ucinok. To je rozne, ale za nejaky tyzden dva by si mohla. Ked uz budes vidiet, ze sa ti vlasy menia ;)

NadaStrakova

Presne to je ono, z kade sa objednava. Je to jednoduche :) ja si uz tiez budem musiet objednat pretoze ten co mame doma nam uz pomaly ale isto dochadza.

moncisko

bugino ja som ho tiez nedavno pozerala a nasla som tuto stranku reparexshop.com a teraz vidim, ze je tam aj eshop cize asi cez toto by to malo ist :) ja som ho este neobjednavala lebo chcem sa s chlapom mojim dohodnut ci vobec ma zmysel ho kupovat ci ho aspon vyskusa.