Sive vlasy v mladom veku

Príspevok v téme: Sive vlasy v mladom veku
sivka

Ahojte, tak rada by som sa s vami podelila o svoju skusenost :)
Mam nieco cez 20 a dost sivych vlasov, stale som ich farbila ale niekedy som z toho uz bola dost smutna. Hlavne ked som pozrela na ostatne dievcata a tie mali krasne vlasy, a aj vlasy co odrastali, ukazovali prirodzenu farbu. A ja som kazdy mesiac nachadzala odrastene sive a bolo to strasne vidiet, kedze mam tmavohnede vlasy.
Ale od maja si uz vlasy vobec nefarbim a mam ich krasne hnede, svoje hnede, velmi rychlo mi zacali rast a nadherne zhustli :) Nikdy mi nikto nechvalil vlasy, iba ak boli cerstvo nafarbene, teraz ich chvali kazdy :D neviem si este na to zvyknut. A kedze viem, ake to je hrozne mat sive vlasy a este k tomu v mladom veku, rozhodla som sa vam napisat (viem ze to znie trosku reklamne, ale som z toho stastna) o reparexe :)
Vyhody: reparex zo zaciatku musite uzivat kazdy den, mne vlasy stmavli po 3 tyzdnoch, potom staci raz/2x do tyzdna. Je to skvele, lebo je tam vela vitaminov, vdaka ktorym vase vlasy budu zdravsie.
Druha vyhoda je, ze uz 6 mesiacov som si nefarbila vlasy a je nadherny pohlad do zrkadla, kde v cesticke nevidim ziaden sivy vlas :D pocas uzivania reparexu si mozem tiez farbit vlasy, ked sa mi nepaci moja povodna, ale mne sa nechce, tak dlho si farbim vlasy, ze si svoje prirodzene vlasy uzivam :D
3.vyhoda, nie je to drahe a je to kratke na cas, ked vlasy stmavnu, tak cele moje pouzivanie reparexu trva asi 1 minutu do tyzdna.
Nevyhody: bola tu jedna nevyhoda, ked som uzivala reparex, kamaratky mi vraveli, ze preco mam vlasy pri korienkoch v nadychu do zelena. Ja sama som to nevidela, bolo to vraj vidiet iba na slnku. Ale pisala som potom do firmy a napisali mi toto:
Vážená pani,
zelenkavý nádych vo vlasoch odstránite prepláchnutím vlasov octovou vodou. Mimochodom problém sme už riešili, pretože dochádzalo k reakcii jednej z ingrediencií s meďou a železom obsiahnutých v niektorých farbách ale aj šampónoch. Výrobky po 01.10.2012 už nereagujú a netvoria nádychy. Ajhľa - všetko sa vyvýja a zlepšuje najmä vďaka ohlasom užívateľov. Ďakujem.
S úctou
MUDr. Oto Sova, CSc.

Takze ospravedlnujem sa za dlhy prispevok ale musela som Vam to dat vediet, pretoze ked som sama este v maji hladala nejake referencie od uzivatelov reparexu na internete, skoro ziadne som nenasla a bala som sa ze naletim na reklamu :D a hlavne kvoli tomu som sa rozhodla o Reparexe napisat :)

cicilka

slnko31 je to rozne u kazdeho, ked uvidis ze uz zabera, ze uz je vidiet vysledky :) u mojej svokry to bolo za tyzden a pol.

bugino

cez nich, cez eshop? to ako najdem? urcite je vyhodnejsie ked pride rovno domov, to by bolo fajn, len musim prist na to z akej stranky to mam objednat :) uz som to nasim spominal, ze som o tom cital, tak mamina je na to zvedava ze co to je.

slnko31

obmedzit umyvanie? to je u mna trosku problem, ale snad by som to nejako zvladla. To od akeho casu sa moze to pouzivanie obmedzit? teda znizit na dvakrat za tyzden?

lenusa00

poskodit kvalita vlasov? aby si este nebola prekvapena, ked tvoje vlasy budu este v lepsej kondicii ako teraz ked ho nepouzivas ;)

snezienka2

erikuska pod pravidelne mam na mysli zo zaciatku kazdy den to prve tyzdne nejake dva tri a potom uz len raz mozno dvakrat za tyzden. To zalezi uz od cloveka ako casto si ho bude davat, ale netreba nan zabudat ak si chce clovek ten vysledny efekt udrzat ;)

erikuska

Aha, joo.. a co si mam predstavit pravidelne? dvakrat tyzdenne alebo ako casto? dost mam obavu ci sa s tym nemoze nejako poskodit kvalita vlasov :(

lenusa00

to je zvlast, to nema s umyvanim vlasov nic. Aj ked po pouziti reparexu, by si mala obmedzit umyvanie vlasov. :) A hlavne ked si ho clovek aplikuje na vlasy tak je dolezite vlasy neumyt. Nie je to sampon..

snezienka2

nestaci to pouzit raz a vybavene. Je potrebne to na zaciatok pouzivat pravidelne a par tyzdnov aby sa vysledky ukazali a potom je to treba pouzivat aj nadalej aj ked nie zrovna kazdy den. Vlasy stale rastu, cize len pravidelne pouzivanie zabezpeci zelany vysledok.

erikuska

staci to pouzit raz a sedive vlasy su prec? ci to treba pravidelne pouzivat? Neviem si to ani predstavit ako to moze posobit a na aky dlhy cas je to riesenie.