Hanbim sa za seba

Príspevok v téme: Hanbim sa za seba
rosalginka

Vzdy ..hlavne ked som s priatelom, neskutocne sa za seba hanbim. Hlavne ked ideme do spolocnosti alebo ked mi povie ze nas videla jeho kamoska a ze som .... ja mu vstupim do reci a nechcem pocuvat co ostatní hovoria o mne ... .
Citim sa tka bezmocne, menejcenne .
Moj partner si zasluzi sebavedeomu zenu a nie mna. Preco sa za seba tak hanbim ? Neviem...

Sejla

rosalginka podla toho, čo píšeš, ty si submisívna povaha on má manipulatívne sklony, ako sám vraví, je málo empatický. Keď sa dajú dve takéto povahy dokopy, zvyčajne to zájde ďalej a dopadne katastrofálne. Nehodíte sa k sebe. Ty budeš zrejme normálna baba tak, ako si bola aj pred tým - sama píšeš, že tieto problémy si začala mať až pri ňom. Ty si myslíš, že on má navrch, že je takmer dokonalý, a ty začínaš mať čoraz väčší komplex menejcennosti, nuž sorry, na mňa to pôsobí tak, že on si zvyšuje svoje sebavedomie na úkor druhých, že je to pekne zamaskovaný parazit a manipulátor. Môžem sa mýliť. Pre istotu si prever tieto vlastnosti:
napr. sk.wikipedia.org

Agnes999

Podla toho co pises mozes mat socialnu fobiu, prave ta sa prejavuje strachom z kontaktu s ludmi, strachom zo zosmiesnenia. Nastuduj si nieco o nej a navstiv aj nejakeho psychologa. Ak ti nebude vyhovovat, skus ineho. A nevyhovaraj sa, ze nemas cas, na blbosti mas cas, tak na dolezite veci by si si mala najst tiez.

rosalginka

som habticka, co mi povies ked ti poviem ze som zo zaciatku ked som bola panna dovolila aby som mnou robil take veci len preto ze som potrebovala dotyk,. trochu ludskeho tepla .. ? Ok priznavam aj ja som bola rozhecovana ale vedel ze to tak nechcem vedel kedy to chcem a aj tak ja neviem no stalo sa to , on je rovnako viny tak ako ja ale to co bolo potom nemuselo byt. Fakt bolo obdobie ked to bolo o sexe a nie o laske _( vraj preto lebo tam bola ina zena .Bol nou iba ocareny nedoslo k nicomu... ja som taka z toho poznacena a on to nechape.. musela som sa sama preniest .. chcela som mat krasny prvy sex ,rano sa zobudit v jeho obajti a :(

rosalginka

no aj som sa ho pytala ze ci mu neico vadi a on ze nie ale niekedy ked sa pohadame tak mi povie ze sa hram na ovcu ci co ... ach ,, pozrite ak by ma lubil -vazil by sima.. Preco by pisal smsky svojim byvalym , chapete muz ktory planuje mat buducnost so mnou .svadbu deti . asi by som nezniesla keby to robil aj pocas manzelstva. Niekedy hovoril aj o cudzích zenach aky maju krasny usmev atd .. a niekedy mam pocit z neho ze chce sex , je strasne nadrzany :D :D ale mne to uz vadi cely rok v kuse,. aj ked sme sppolu alebo podnety prostr.mobilu atd a teraz ideme na vikend prec spolu , na welnes nas prvy welnes a mam strach

Magy

praveze cital a tak som to aj napisal.
rosalginka, nic v zlom, ale fakt riesis hluposti. on s tebou zjavne chce byt PRAVE PRETO, AKA SI! nie kvoli tomu, aka by si chcela byt. bud sama sebou a uzivaj si vasu lasku aj vztah. nesnaz sa nasilu zmenit to, co je fajn. ak by mu na tebe nieco vadilo, tak ti to hadam povie, nie?

rosalginka

pad d. su uzasny , rozsmial si ma :D nuz mam tiez jedneho kamosa , mal o mna zaujem a je odomna hlupsi ,, ale ja neznesiem hlupych muzov chapes ked mam chalpovi a este starsiemu odomna vysvetlovat kto je to teolog :D :D :D tak toto zasa nie .. takí muži ma unavuju a nicim neohuruju aj ked su mozno dobry ale tak ja si s nimi nemam co povedat... a mozno hej chem ineho ale ten je vo vsetkom u mna prvy . aj som mu dala kopacky ale nejak to nevydalo---