Priatel u mna nechcel prespat

Príspevok v téme: Priatel u mna nechcel prespat
suprax

ahojte.. stala sa mi take vec..
niekedy mam take dni ked jednoducho nechcem byt sama doma, nechcem sama zaspavat, proste niekoho pri sebe potrebujem a je mi strasne smutno,,
dva krat za 5 rokov som v takejto situacii poziadala svojho priatela ci by u mna neprespal.. (a v poslednej dobe ho nevolavam, on sam pride, nenutim ho) .. ale ked som sa ho dnes spytala ze ci by chcel u mna spat tak povedal nie. ja som uz vedela ze nemam pokracovat v teme lebo bude zle.
vecer som bola smutna a spytal sa ma ze co mi je, tak sme sa vratili k tej teme.. len som zopakovala ze mi je smutno a bola by som rada kebyze je dnes somnou. fakt som chcela byt s nim. on sa nahneval ze ho nutim a uz mam byt ticho, ze povedal ze nejde a hotovo, ze mu to nevyhovuje a nechce sa mu...
ja som si len stala za svojim, a hovorila ze je to podla mna sebecke (kebyze nemoze ist lebo je chory alebo ma nieco dolezite)..
ja sa prenho obetuvavam stale, vsetko co chce sa snazim aby mal aby bolo.. ja len raz za cas potrebujem jeho oporu, byt s nim a hned ho nutim, obmedzujem...
vas chalan sa na toto tiez hneva? mne sa len zda ze by mohol byt trochu empaticky a obetavy...
alebo prehanam?

winki

suprax - dosť zvláštny vzťah máte, ale ako si si ho za 5 rokov naučila tak tak máš. Čo už. Je vrcholne drzé a hnusné od neho, že ti len jednoducho povie nie bez vysvetlenia a ešte sa na teba aj osopí keď nejaké to vysvetlenie chceš.
Moj priateľ u nás spáva pravidelne ak sa mu nedá, poprípade chce byť doma, tak sa ma najprv opýta či ostanem ja u nich.

jahodka123

Každého trápi niečo iné. Mňa by tiež mrzelo, keby pri pri mne priateľ nechcel spať. A ešte aj po tak dlhej dobe vzťahu...

jahodka123

Neviem, čo si z toho mám vyvodiť, alebo teda ako si vysvetliť, prečo u teba nechce prespať. Ešte som sa s tým nestretla. Ani osobne, ani z počutia. Možno má nejaký problém, ktorý sa prejavuje počas spánku a má z toho obavy. To môže byť aj "obyčajná" nadmerná plynatosť a pod. Ozaj nechápem, prečo, keď ste už tak dlho spolu, tak nechce.. Ja osobne si to neviem ani predstaviť. Chcelo by to s ním hodiť reč, ale keď tak podráždene reaguje už keď mu povieš, aby u teba prespal, tak želám pevné nervy.

suprax

suhlasim agnes, aj casto citim ze je cas posunut sa vpred.ale spoznali sme sa velmi mladi... a este len studujeme kazdy.. nie su prostriedky..

Agnes999

Po 5,5 roku by ste spolu kludne mohli uz aj byvat. Nerozmyslali ste nad tym? Ste spolu uz dost dlho, bolo by aj dobre vas vztah trocha posunut.