Horná polovica veľmi chudá, dolná nechce pustiť ani pol kila

Príspevok v téme: Horná polovica veľmi chudá, dolná nechce pustiť ani pol kila
Marcellina

Už 3 týždne sa trápim, hore som chudá, dolu stále tie stehná, hlavne vnútorné, zadok ešte ako tak chudne, ale stehná vôbec, prosím, poraďte, čo ďalej, aké cviky, moje telo vyzerá strašne neproporčne, nosím stále len dlhé tuniky, aby som zakryla chudé plecia a veľké stehná:( Momentálne mám 158cm a 52kg:(

Marcellina

Mne by nevadil zadok, ale chcem dosiahnut, aby sa mi nedotykali stehna a o to som sa prave posledne 3mesiace snazila, tie posledne 3 tyzdne som mala na mysli to, ze uz nic nejde dolu. Chcem aspon 48kg ale prakticky z hornej casti uz nie je z coho ist dolu a dole to prestalo fungovat:/ chcem len medzeru medzi stehnami to je vsetko:( je to sakra tazke, dala by som si liposukciu vnutornych stehien, nebavi ma s tym stale bojovat:(

2bodka

mozes na tom pracovat, ale typ postavy sa ti nezmeni, vhodnym cvicenim mozes posilnit stehna a zadok, ale zo skusenosti ti poviem, ze vzdy budes mat dole viac ako hore :) ci budes chudsia alebo plnsia :)
idealne s cvicenim bude prijat samu seba taku aka si :) dospelym muzom sa ale zadky pacia :) to iba pubisi hladaju kostlivce :)

xdanielax

dobre, ale hlavne si uvedom, ze 3 tyzdne su NIC.

tri mesiace ..to uz je nieco ine. Ten termin si stanov ako termin, kedy by si realne mala vidiet nejake zmeny.
Uprav si jedalnicek a neprestavaj cvicit vrch tela. Zarad aerobne cvicenia, plus cielene cviky na zadok, stehna a pojde to. Hlavne sa neponahlaj, nedrz blaznive diety a do leta si fit.

Marcellina

Praveze ano, som typ hruska a straasne ma to stve, lebo ked si dam obtiahnute leginy, alebo rifle, musim si niecim zakryt zadok, lebo mam vnutorne stehna velke:( cvicim kazdu cast tela, ale hore uz zacinam mat svaly, takze som na chvilu prestala a cvicim len zadok a stehna, ale nic, este mi to pripada, ze chudnem hore cim dalej viac, uz nemam pomaly ani prsia:( a dole stale nic, ide ma z toho trafit..

xdanielax

ale netreba to vzdavat!:)
Len si treba realne uvedomit aky mam typ postavy a co sa s tym da robit.

A ver tomu, ze sa s tym da robit.

2bodka

pravdepodobne mas hruskovitu postavu a s tym nic nenarobis, je to ale ovela lepsie a zenskejsie, nez tenke palicky, rit nikde a hrudnik jak Švancéneger :D

xdanielax

a ako cvicis?

Treba si uvedomit, ze neschudnes len z jednej casti tela.

Ale mierne to skorigujes tym, ze vrchnu cast tela, budes posilnovat s vyssimi vahami a budovat svalstvo.