Neviem čo chce

Príspevok v téme: Neviem čo chce
Marcel151515

Zdravím Vás. Takto vyzerá môj problém : Vždy ráno idem na autobus do školy a vedľa mňa si sadne vždy jedno dievča. Sadne si vedľa mňa proste vždy, aj keď je predomnou volné. A ja proste neviem prečo. Začínam si dosť namýšlať, nemáte niekdo s niečim podobným skúsenosti ?

angie77

Marcel

...krááásne, ako z nejakého romantického filmu

...keď to vezmem na seba, že ja som to dievča, chce to veľa odvahy sadnúť si vždy k Tebe, tiež musí mat strach ako zareaguješ a napriek tomu to vždy urobí...
...z toho mi vychádza len jedno, ked ma toľko odvahy sadnút si k Tebe nechápem, že je ticho a neprihovorí sa Ti,takže v tom musí byt aj niečo iné :)))
..ja by som na tom nič nemenila, nechala to tak, na náhodu, raz sa stane niečo čo Vás posunie, prirodzene, nie nasilu, veď je to krásna situácia sama o sebe načo ju ničiť urýchľovaním, niet sa kde ponáhľať :)

vinea

Ahoj Marcel :-)
...aké milé :) Ja som tiež do školy cestovávala a to bolo krásne obdobie, keď všetci po sebe navzájom pokukovali, usmievali sa, robili si zle (mne vždy chalani baretky atd z hlavy zhadzovali či aspoň mi ju do oči "presúvali", alebo ma aj púšťali sadnúť si keď bolo obsadené, pískali, náročky nahlas vyprávali akože o nás bez nás atd atd :D ).

Pozri....teraz, keď vieš, že chodí na tú istú školu, tak sa skús cez prestávky "vyskytovať" v blízkosti jej triedy, alebo kde je možnosť ju vidieť stretnúť (bufet atd)...prípadne si nájdi z jej spolužiakov z triedy nejakého kamaráta za ktorým občas zájdeš (mňa takto balil roky jeden...bol starší, aale náročky sa začal kamarátiť s mojimi spolužiakmi a chodil za nimi počas prestávok a hneď mal dôvod byť mi nablízku a tak :) aj na stužkovú potom prišiel). Ak sa náhodne stretnete pohľadmi, tak sa usmej, kývni hlavou na pozdrav, alebo jej povedz prosté "ahoj" :) A máte spoločnú tému...školu....skús to v tom autobuse, že keď si opäť raz k Tebe prisadne, tak ju pozdrav, usmej sa....ak toto bude trvať istý čas, zas sa o kúsok bližšie v smelosti posunieš a oslovíš ju v spojitosti so školou napríklad...učí ťa ten a ten? alebo sa spýtaj na niečo konkrétne (krúžky atd)...no a potom už určite bude téma aj o inom spolu prehodiť pár slov....voľný čas a tak a skúsiť to niekam ďalej posunúť pri vzájomných sympatiách :-)

2bodka

Drzim palce, hlavu hore, v zivote pojde o vaznejsie veci nez o to niekoho oslovit, treba zacat trenovat uz teraz :)

2bodka

Marcelko a co takto nadviazat rozhovor? Staci povedat "dobre rano" a usmiat sa :) Z jej reakcie potom uz snad budes vediet, ci si tam sada kvoli tebe :) Ved o nic nejde, musis sa prekonat. Ak chces niekoho v zivote ziskat, musis aj riskovat. Nic na tom nie je a ver mi, ze ked ona uvidi, ze si trochu hanblivy, pojde po tebe este viac :)

Marcel151515

Jo presne s tým mám problém. Ja totiž neviem či si tam sadá kvôli mne. A je mi trochu trápne ju oslovovať keď to neviem. A tie rady sú divné. Napr. ten papierik, veď ten autobus je skoro plný. Polovica autobusu by si všimla, že ho tam dávam a potom by som skončil asi na psychiatrii. :) A ten druhý nápad, že si mám sadnúť inde ma už napadol, ale bojím sa že by to zle pochopila a potom by si už vedľa mňa nesadla. Toho sa asi bojím najviac, že jedného dňa si sadne na iné miesto.

2bodka

Prave preto si myslim, ze telefonne cislo nic nepokazi, pripadne miesto tel. cisla napisat na papierik "nech sa paci" :) aby bol text vyditelny uz zo stoja
ak by si papierik zobrala a sadla si vela neho, sak sa jej suhajko paci, ak sa jej suhajko nepaci, tak po precitani papierika zmeni flek :) ale mozno aj nie... :D
asi by som ako chlap skor riskla tu pusu :D

Mimulus

Ak by išlo o tridsiatnikov tak by som ju určite pobozkal - veď čo by som mohol stratiť akurát by som možno dostal facku. Tu je to oveľa zložitejšie keďže chodíte na rovnakú školu. Ak by si to vysvetlila zle tak by to na škole asi nebolo ok.