500 kcal za deň

Dadula56

Simava, ak vypluvanie kolacikov (mimochodom toto je extremne alarmujuce, lebo to nema daleko do zvracania po jedle-bulimie), meskajuca menstruacia a neustala nutkava myslienka na to ako priberies bude pretrvavat, tak sa zver do ruk psychiatra. Dobre ti radim. Si vo veku ked je clovek hm...slusne to poviem, ze lahko ovplyvnitelny, preochotny sa opicit podla nejakych iluzornych vzorov. A zjavne si si vybrala velmi nespravne vzory.

xxy

tebe je luto, ze ho vypluvas? fajn, tak ho nevypluvaj, jednoducho si ho nezober, ked nechces pribrat. v 13 je fakt hrozne dolezite byt stihla ako prutik, to hej. stoji na tom cela tvoja kariera.

simava

xxy - to by som si musela sama buchnuť po paprčiach lebo si ho aj sama spravím...:D ale väčšinou len jeden vyplujem...aj mne je luto že to vypluvam...ale je mi luto aj to že z neho priberiem

simava

Maoam - ved to mi všetci vravia že som chuda...ale proste ja ked sa pozrem do zrkadla tak sa mi to nezdá :/..ale už s tym chudnutím prestanem...ked si spomeniem ako mi bolo dobre ešte pred rokom ked som jedla všetko čo mi chutilo :)