Otrasná postava

Príspevok v téme: Otrasná postava
príšerka

ahojte.. moja výška : 170 cm váha:58-59kg -viem mám nadváhu, to mi nemusíte hovoriť:(( no raz som založila tému že \"otrasná postava\" a chceli ste tam foto.. no po dlhom pátraní som našla jeden obrázok, ktorý perfektne zodpovedá mojej postave -od pása dole- takže tak. ale predstavte si boky o trošku vačšie :(( no čo sa s takou postavou dá robiť? :(( cviky na boky?
nd03.jxs.cz

Sejla

jaj to že si nejaké modelky pripúšťajú a zle chápu nátlak a požiadavky v tomto biznise, nemajú vlastný názor a za cenu svojho zdravia sa chcú živiť svojim telom je ich problém a ich chyba. Každý človek s rozhľadom už počul o extrémoch v modelingu, smutných príbehoch a veľkú kritiku propagácie takéhoto ideálu. Žijeme v reálnom svete, ten kto má aspoň trochu sebaúcty nemá potrebu sa niekomu podobať, hlavne chce byť zdravý. Svet modelingu má svoje čierne stránky, ale práve preto treba silnú osobnosť ako spomínala Joo... je to predsa len biznis, kto bude zaobchádzať s tovarom v rukavičkách?
Avšak reálny svet je predsa o inom, jasné, baby sa chcú páčiť, ale väčšine chlapov sa páčia zdravé ženy, nie kosť a koža, tak isto nikto nepovie na ženu s normálnou motnosťou, že je prasnica, preboha, veď na také vychudnuté je vôbec ťažké kúpiť nejaké handry keď majú veľkosť xxxs a keď si niekto, kto nosí xs, alebo s myslí, že je tlstý, je úplne mimo, posadnutý, má psychický problém...čo sa týka prispievatelky, súhlasím s tebou vinea, že je narušená, ale treba si uvedomiť, že jej takéto reči, ako tvoje nepomáhajú, ignoruje ich. Na to, aby sme jej tu vedeli pomôcť, to musí chcieť najskôr ona... a logických argumentov tu už dostala kopu. Ak sama nechce byť zdravá, príťažlivá, sebavedomá žena, tak jej v tom pomáhať nemienim. Ona chcela názor na inú vec a podľa mňa aj ona pochopila tú iróniu.!

lilabmw

takze co sa tyka tvojej postavy ako tu uz pisali viaceri vobec nie su tucna ked uz ide o to.Asi sa pohybujes v takej spolocnosti kde su od teba chudsie a preto mas depky.Ale nikdy netreba vesat hlavu.Ak chces zhodit tuk v oblasti bokov tak ti pomoze jedine uprava stravy omedzenie sacharidov a vylucenie rychlych cukrov a tiez tukov a hlavne pozerat etikety co ides jest vlastne a dalsia vec bez pohybu a pravidelneho cvicenie sa to neda .Navrhovala by som trening 3 krat do tyzdna posilovaci a 4 krat mimo treningu 6O min kardio.Takto sa da schudnut ale treba aj nieco robit a nie sediet doma na riti a nariekat aka si.Takze len tolko a inak ja mam 163 a 59 a nie som absolutne tlsta ale svalnata je rozdiel ak ma baba 170 cm a 60 kg a nikdy necvicila a je doma klobasky ako ta ktora cvici pravidelne a stravuje sa zdravo, tym aj podiel tuku je u nej nizsi ako u tej co nikdy necvicila a stravuje sa zle.A este som skoro zabudla 5 krat denne treba jest mensie porcie nie raz za den.papa a snad si z toho kratkeho vykladu aj nieco aspon zoberes .pekny den

Joo

vinea .... nakolko sa zakladatelka nezapaja do debaty je zrejme ,ze neriesi problem o ktorom tu pise ,ale chcela pocut nazor na jej telo ,ktore je uuuuplne v normale
a toto mi o modelingu nepis ,toto su totalne BLUDY ... viem ,ze ak ma dievca - modelka problem s sebaponimanim ,sebaocenenim ,sebeuctov v modelingu by moc neuspela mozno rok-dva
v modelingu si sucastou osobnosti ,ktora zahrna povedomie o tom ,kto si a co dokazes nie je to len o postave ,tvaričke ,ale je to i o tvojej pozícii v "skupine" ,schopnosti ocenit samu seba i napriek nedostatkom ..... (tak ako pises fungoval modeling daaavno ,dnes su tie kriteria trosku iné v urcitom smere pozvolne ,viac sa preferuje pestrost)

vinea

Sejla....Joo - mám známe a kamky, čo sa živia postavou (buď robia priamo modelky alebo točia reklamy a podobne). A ver, existujú takí magori, ktorí úplne štíhlučkým babám nariaďujú držať diéty "nežrať" lebo vyzerajú ako prasnice. Tak toto je už choré..
A keďže toto sa deje v reále, prečo by zrazu tu na anonymnom fóre malo byť niečo myslené ako irónia a podobne? OK, srandovala si, ale je veľa takých čo sa vyjadrujú ako Ty a myslia to vážne
A baby ako je autorka príspevku, tak už z jej slov vidieť, že má narušenú mienku o sebe, nízke sebavedomie čo sa jej samej týka takže takáto poznámka ju ešte utvrdí v tom, že je fakt tlstá, musí diétovať atd
Veď aj česká herečka Hana Vagnerová priznala, že kvôli tomu, že chcela vyzerať dokonalo, tak jedla maximálne jedno jabĺčko denne. A takéto extrémy sú bežné a stále u mladších báb až detí

ok, končím už v tejto téme debatu, off

Sejla

:D hurá, sú tu ľudia, ktorí sa radšej zasmejú, než naserú:)))... a tí, ktorí sa radi hnevajú, som rada, že som dala dobrý podnet:D

xxy

no potukajte si niektori na celo, je uplne jednoznacne, ako to sejla myslela a nerobte tu dramy z jednej nevinnej vety, ved aj debil by pochopil, ze je to ironia

Joo

no kto by uz zobral vazne tie slova ,co napisala Sejla prosim vas ,co ste uz nacisto na hlavu .... nemusi tam ani pisat ziadne emotika ,aby nam bolo jasne ako to myslela