Otrasná postava

Príspevok v téme: Otrasná postava
príšerka

ahojte.. moja výška : 170 cm váha:58-59kg -viem mám nadváhu, to mi nemusíte hovoriť:(( no raz som založila tému že \"otrasná postava\" a chceli ste tam foto.. no po dlhom pátraní som našla jeden obrázok, ktorý perfektne zodpovedá mojej postave -od pása dole- takže tak. ale predstavte si boky o trošku vačšie :(( no čo sa s takou postavou dá robiť? :(( cviky na boky?
nd03.jxs.cz

carey

Maoam ze cus, pche, sak ja len horovim ze som so sebou spoko a to prave preto ze som ina ako tie ostatne vychudnute :D

Iba Katka

Maom, ved hej, len to bol prípad, keď sa dievča skoro začalo prežierať :D Ale všetci sme jej povedali a hlavne po tom, čo sme vzhliadli jej kolegyne, že len žiarlia a spamätala sa :D

Iba Katka

Maom to sa presne stalo kamarátke. Má štíhlejšiu postavu ako je na tej fotke, ktorú sem dala zakladateľka diskusie, ale má ju takú vďaka génom, nechudne, ani nič podobné. Nastúpila do práce a nové kolegyne na ňu hneď začali, že nech sa na seba pozrie, že nemá ani zadok ani boky, že prsia má tiež malé, že to nie je ženská postava a rýpu tak do nej dodnes.