Je toto mozne?

Príspevok v téme: Je toto mozne?
alenka29

je mozne, ze laska existuje? viem je to blba otazka, ale ja uz neviem ci vlastne laska existuje, ci je niekde na svete niekto, kto ti je sudeny.....dnesna doba je zla, kazdi bazi len po sexe a lasky nikde....je mozne, ze skoro kazdy chlap,chcel odomna iba sex....ziaden vztah...je mi z toho vseteho uz zle....som zena, ktora tuzi mat pri sebe niekoho, kto ju bude mat velmi rad....sorry za vylev, ale musela som..:)....uz to nemozem dusit v sebe

Dr Laska

alenka no neviem ci chcenie sexu dava hned chlapovi kategoriu blbca.
Ano chlapi chcu sex tak ako zeny chcu nakupovat handry alebo pozerat telenovely. Sex je pre vacsinu chlapov uplne normalna cinnost ktora patri k zivotu. Ja na tom nevidim nic zle. Zivot nie je roman alebo romanca z tv.
Vacsina chlapov chce len sex preto lebo nema zaujem o tie ostatne veci okolo ale nie preto ze by boli svine alebo co ale maju proste svoje zaluby alebo pracu no a este samozrejme im chyba sex tak si hladaju partnerky.
Ale to neznamena ze si ta ten chlap nema vazit alebo ze ma s tebou jednat zle.
Musis hladat chlapov ktory sa chcu usadit alebo co uz sa v zivote vybesneli.
Ja zas nechapem preco zeny robia zo sexu taku vedu :).

alenka29

kasandra.....dobry koment..:D vabivy usmev...:D...ale vazne...hovoria, ze my zeny nevieme co chceme, ale asi je to opacne..:D

kasandra

To musíš mať veľmi vábivý úsmev, keď ťa tak všetci chcú :)
Nie, ale vážne, tiež sa v mužoch nevyznám, čo vlastne od nás očakávajú. Mám s tým podobný problém. Keď som veselá, tak sa dozviem, že ma nazývajú koketnou a zase, keď sa správam opačne, tak ma nazvú namyslenou.

alenka29

ved prave, ze som normalna zena, nejako nevycnievam krasou, neobliekam sa vyzivavo, mojou typickou crtou je neustaly usmev na perach...:)...ale ja uz nevladzem ani niekoho hladat a ani na niekoho cakat....vzdy, ako sa vztah zo zaciatku dobre vyvija, vzdy to stroskota na tom, ze nakoniec chlap chce len sex (nieze by som kazdemu dala, to zase nie, len proste viem cloveka rychlo odhadnut a uz viem o co mu ide) a nakoniec aj oni sami mi to povedia, ze ma chcu len dostat do postele......uz enverim, ze by niekde existoval niekto, kto za to stoji.....a potom, ze sa chlapi cuduju, ze my zeny mame na nich takyto nazor, ked niektori su taki blbci a potom vsetkych hadzeme do jedneho vreca.....uz NIKDY nebudem verit ziadnemu chlapovi

kasandra

No každý chlap, záleží ako vyzeráš, keď vyzeráš ako pamela anderson, tak sa nediv a možno je to v tom ako sa správaš (vyzívavo a tak). Ak to nieje pravda, tak sorry.
A čo sa týka lásky, neviem ja mám tiež pocit, že všetci idú len po kráse, peniazoch a postavení.

Dr Laska

Laska existuje len vacsina zien hlada miesto lasky poblaznenie a mysli si ze hlada lasku.
A vela ludi berie definiciu mat velmi rad rozdielne.
Pre niekoho to su mile slova, pre niekoho je to ked sa na druheho moze vzdy spolahnut