Asi ma roztrhne

Príspevok v téme: Asi ma roztrhne
hanaa

Nemam kam smerovat svoje momentalne pocity a kedze je to tu anonymne, zneuzijem trochu tento system.
Ja tak moc nenavidim svoju pracu, nechcem tam chodit, som z nej na praskoch. Neznasam tie nevychovane, drze decka plne arogancie a namyslenosti, absolutnej nekritickosti aj s ich rodicmi, ktori za boha nechcu pripustit, ze ich dieta zdaleka nezvlada skolu pre "normalne" deti a potrebuje pomoc pripadne prisnejsiu vychovu a tych, co nechavaju dospievat deti ako samorasty a este mi pridu vynadat, ze ako si dovolim im dat znamku aku dam. To uz kde sme? Krista, tak nech si ich ucia sami doma, ked maju na to vzdelanie. Asi ma dnes porazi. Debilny system a doba keby si nemozem najst inu robotu lebo vsade chcu informatikov a prekladatelov. Som takaaaaa nasrataaaaaaaaaaa!!!!!

pan d.

No, ak si niekto vyberie povolanie ucitela tak, ako aj ja:D Tak aj dopadne a to som spoznal jednu starsiu pani, co jej zo ziadov takmer uplne preplo /alebo z vedenia, viac pravdepodobne/.

Onyx

Opusti povolanie nie? Veď v tescu za pokladňou dostaneš aj tak viac.. Načo sa stresovať? Za to ta nikto nezaplatí, že ideš domov celá nahnevaná a máš pokazený celý deň. Buď ťa tá práca baví, alebo si tam iba zo zvyku..

flegma

lajlaaa - ake vyjadrovanie? predsa ked je clovek nasraty, neberie si servitku pred usta... ci ucitelia nemaju pravo nadavat?