Asi ma roztrhne

Príspevok v téme: Asi ma roztrhne
hanaa

Nemam kam smerovat svoje momentalne pocity a kedze je to tu anonymne, zneuzijem trochu tento system.
Ja tak moc nenavidim svoju pracu, nechcem tam chodit, som z nej na praskoch. Neznasam tie nevychovane, drze decka plne arogancie a namyslenosti, absolutnej nekritickosti aj s ich rodicmi, ktori za boha nechcu pripustit, ze ich dieta zdaleka nezvlada skolu pre "normalne" deti a potrebuje pomoc pripadne prisnejsiu vychovu a tych, co nechavaju dospievat deti ako samorasty a este mi pridu vynadat, ze ako si dovolim im dat znamku aku dam. To uz kde sme? Krista, tak nech si ich ucia sami doma, ked maju na to vzdelanie. Asi ma dnes porazi. Debilny system a doba keby si nemozem najst inu robotu lebo vsade chcu informatikov a prekladatelov. Som takaaaaa nasrataaaaaaaaaaa!!!!!

pan d.

Mne jebala nervy len riaditelka, mne hluk deti vobec nevadil. Ak mate choreho riaditela, tak zo skoly rychlo utekajte. Najprv ma zamestnali a po pol roku ma posielali na psychiatriu:D

flegma

tak to je fakt, ja bych tiez to bila od rana do vecera...co si uz dnesne decka dovoluju, je fakt vrchol... nezvladaju ich vlastni rodicia a chcu, aby ich zvladali v skolach... sila

sajloo

rob si svoju prácu a kašli na všetko ako napísala tá predomnou nepripúštaj si to k srdcu je to len práce tvoj príjem nič iné ...